Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány szeretett volna a barátnőm lenni, több lány akár hozzám is jött volna feleségül, csajozással sosem volt gondom, mégis szexpartneri viszonyt sosem sikerült kialakítanom?

Figyelt kérdés
Pedig ez lenne számomra az ideális, de amikor ezt fölvetem, mindig az a válasz a csajok részéről, hogy ők ilyenbe nem mennek bele. Mások akkor hogyan csinálják? Nekem miért nem jön össze a szexkapcsolat?

2018. máj. 18. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Mert nem úgy tekintenek rád, meg akarnak maguknak fogni.

Ismerős szitu.

2018. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos ilyen ferjtipus vagy:)))
2018. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor irj ram.
2018. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 peca1000 ***** válasza:
100%
Ha jó kis nemibetegségeket akarsz összeszedni ( mégha gumit is húzol) akkor olyan társkereső oldalakon kell keresni, találsz szexpartnert. Inkább jöjj össze egy olyan csajjal, aki hosszabb távra akar, jobban jársz. ffi 41 év
2018. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most morzsoltam el egy könnycseppet, annyira sajnállak, Kérdező...
2018. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell megmondani a szándékodat előre, elvész tőle a varázs. Szex után kell megbeszélni azt, hogy legyen folytatás. Ha meg nem, hát volt egy jó estéd, jöhet a következő...

Szóval egyéjszakásokra menj rá! Abból érddmesebb kiindulni

2018. máj. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!