Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások szerint is változnom kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások szerint is változnom kéne?

Figyelt kérdés

Először is utálom a gyengédséget ,utálom a romantikát a virágokat meg a mézes-mázos dolgokat.Bírom ha egy pasi tényleg tisztába van azzal hogy ő a felsőbbrendű.Kissé perverz is vagyok, (nem hullákra meg állatokra kell gondolni) és néha belenézek egy-két "felnőttfilmbe".

Barátnőm szerint érzéketlen vagyok.És kezdem én is elhinni hogy bennem van a hiba.17/L


2010. júl. 3. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lány lehet oda a romantikáért. A barátnőd valószínűleg romantikus fajta, azért mondja ezeket. De ha a barátodnak így megfelelsz, akkor miért változnál?:)
2010. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
voltál már szerelmes?:) Akkor megváltozik minden:) Én sem voltam régen romantikus meg ilyesmi, én se szerettem a virágot, meg a mézes-mázos dolgokat.. És mióta Vele vagyok:) Sokkal érzelgősebb vagyok és szeretek tőle virágot kapni, meg minden:)
2010. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
énis olyan vagyok mint te. és én már voltam szerelmes. rohadt nagy csalódás volt. de azalatt se szerettem a romantikát. mindenki más milyen. és szerintem ne akarj megváltozni, azért mert más máshogy látja a dolgokat. csak önmagad legyél ;)
2010. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Timi: ) ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj,én sem szeretem a virágokat pl... és azt sem ha valaki túl nyálas,mindenkinek más ami tetszik,ami beindítja..

Egyszerűen szereted azt ha van pasid akkor irányítson"esetleg téged is,legyen határozott,és mondja meg a tutit.

Nincs veled semmi baj,meg amúgy is még változhatsz is...

23/L

2010. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A virágokat és mézesmázos dolgokat a nők jelentős része nem szereti. Lehet, hogy talán a felük sem.


A "romantika" egy ennél tágabb fogalom, és azt sokkal több nő szereti, bár nem mindegyik.


A gyengédséget már kevés ember utálja. Ebből lehet némi probléma, mert a férfiak többsége is szeretne legalább egyvalakivel gyengéd lenni, ha már amúgy a nap nagy részében a kemény legényt kell játszania mindenkivel szemben. A probléma az, hogy ha nem igényled a gyengédséget, akkor olyan férfiakat fogsz összeszedni, akik szintén nem igénylik, pl. érzelmileg nagyon hidegek, vagy egyenesen pszichopaták. Különben 17 éves korban az ember még nagyon éretlen, nem sokat tud arról, hogy milyenné válik 7-8 év múlva.


Perverz vágyak és "felnőttfilmbe" belenézés pedig nem ritkák 17 évesek körében, ugyanis ebben a korban az embert mindez nagyon érdekli.

2010. júl. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!