Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a barátomnak, hogy összefutottam egy bizonyos fiúval és megsértődött. Jogos?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel még barátom előtt ismerkedtem meg, kb 2 éve vagyunk nagyon jó barátok. Nyáron kicsit összegabalyodtunk, smároltunk meg volt egy kis ez-az, aztán nem is beszéltünk utána, én összejöttem nem sokra rá a barátommal, ő pedig a barátnőjével. Egy társasházban lakunk, eddig nem is tudta, hogy itt lakom, csak akkor találkoztunk tegnap, mikor a kutyát vittem le sétálni. Beszélgettünk, elszívtunk 1-2 cigit, semmi különösről nem volt szó, válságban van a kapcsolata, ebben kért tőlem tanácsot. Mivel ennek a beszélgetésnek ( illetve ma is összefutottam vele ) nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget, de barátom szereti, ha minden apró dologról beszámolok, elmondtam neki. Ma érzem rajta, hogy totálisan ki van rám akadva, mérges, féltékeny. Szerintetek jogos? Én anno elég szerelmes voltam a fiúba, de ahogy barátomat megismertem, ezidáig szinte eszembe sem jutott semmilyen módon. Most is barátilag tudtam beszélni vele. Ne beszéljek vele többet? Barátként jól kijövünk, ő is lezárta magában a romantikus vonalat szerintem. Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni a barátomat. Én és a barátom 24 évesek vagyunk, a srác 26, ők ketten egyébként kollégák.
2019. márc. 26. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Fiatal vagy még. Idővel majd megtanulod, hogy a családi béke érdekében nem kell annyira jártatnod a szádat:)

Ez komoly.....nem kell mindent elmondani...értse úgy, hogy részedről ez szóra sem érdemes..de így, hogy még be is számolsz róla:)

2019. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Olyan téren igen, hogy nem először látom, hogy XY (bármelyik nemből) együtt van WZ-vel akivel látszólag jól elvannak - aztán jön az áradozás QT-ről aki aztán hű meg ha.


Aztán mikor megjegyeztem, hogy "a barátodnak/barátnődnek/férjednek/feleségednek biztosan jól esne ezt hallani" akkor én lettem a maradi meg a gonosz ember.


Nem értem én ezt.

2019. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsetlennek mar amugy is egy fel lyuksogorral kell együtt dolgoznia, ne dongold mar meg jobban a földbe :'D.
2019. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért valahol a barátod viselkedése is érthető az adott szituban. Ő simán látja, hogy ezt csak te hiszed barátságnak, a másik meg simán levarr, ha úgy van. Tanácsot kért... Ezen külön felröhögtem.
2019. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy nem kéne ilyesmit azért elmondani, hogy ez volt, meg az volt régen. Azt el lehet mondani, hogy találkoztam egy régi ismerőssel és kész. Szerintem tartsd a távolságot a másik pasitól, ha nem akarsz semmit tőle és szereted a párodat. Nagyon szépen bele lehet így bonyolódni, még ha úgy gondolod eleinte, hogy esélytelen is. Azt, hogy szerinted lezárta irántad... hát... szerinted! :)
2019. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Érthető, de nem én keresem a csávó társaságát és mondtam is barátomnak, hogy ha valami gond van, zavarja ez az egész, szóljon! Mert ez így korrekt! Naiv vagyok nagyon, sokszor nem érzem meg, amit az utolsó is írt, van benne igazság és én ezeket abszolút nem veszem észre mert mindig magamból indulok ki. Ezért is kértem ebben a barátom segítségét, én is szeretném, ha ellenkező esetben őszinte lenne velem.
2019. márc. 26. 13:00
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

"válságban van a kapcsolata, ebben kért tőlem tanácsot."


Persze, nyilván....

Főleg szexpartnerektől szoktunk tanácsokat kérni :D

Ne légy naiv!

2019. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én ezeket sajnos tényleg nem ismerem fel, nem azért, mert buta vagyok, csak én azt szoktam mondani, amit gondolok, nem tudok így taktikázni. Van benne valami, hogy akarhat még valamit vagy azt az eshetőséget készíti elő, ha szakítanak a lánnyal. Erre eddig nem gondoltam így.
2019. márc. 26. 13:19
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Eddig azt sem tudta, hogy egy házban laktok, most meg hirtelen naponta összefuttok?


Ugye tudod, hogy a legősibb dolgok egyike a rossz kapcsolatra való panaszkodás? Az a fiú most is ugrana rád, + szerelmes is voltál bele + kavartatok is + munkatársa a barátodnak.

Nem kell hozzá sok ész, hogy összerakd , hogy miért nem tetszik ez a párodnak.


Össsdzefoglalom:

Egy házban lakik a nyári szerelmével, aki most is rámozdulna, és a barátnő naivan cigizget, dumálgat vele a parkban.

2019. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát...én nő vagyok, de ideges lennék vagy legalábbis nyugtalan. Anno aki megcsalt, az is csak összefutogatott a régi szerelmével.
2019. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!