Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzátok is egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzátok is egy bizonyos típusú horoszkópú emberek ragaszkodnak inkább?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre hogy a Rák, és a Skorpió horoszkópú embereknek jobban bejövök mint a többinek, nektek is van ilyen? :O

2019. márc. 23. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Milyen a csillagjegyed? Nekem éppen Rák, Szűz aszcendenssel, úgy tudom, hogy Halak a Holdban összetétellel.

A Rákok általában a vizes jegyekkel jól megértik egymást, de pl.: a Szűz, Nyilas is befutó széria náluk.

2019. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ezo rovat lejjebb.
2019. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Bak vagyok, a párom szintén.

Egy másik férfi, aki korábban nagy hatással volt rám, szintén.

Lehet valami ebben.


A skorpiókat és a vízöntőket nemtől függetlenül nem kedvelem.

2019. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok de betalálnak ezek a csillagjegyek valamiért, és elgondolkoztam hogy miért :o
2019. márc. 23. 23:04
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Sosem gondolkoztam ezen, de most hogy mondod, eddig 3 szűz jegyűvel volt kapcsolatom. De mind nagyon különbözőek voltak.
2019. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Én többnyire a kosoknak és a bakoknak jövök be és nekem is a kosok és a bakok jönnek be. Van olyan jegy is akikkel kifejezetten nem jövök ki: a vízöntők. (Kos - szűz aszcendens)
2019. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagyok ezos, de pl engem mindig megtalálnak a skorpió lányok barátilag, velük általában meg is szívom. Halak vagyok. 😃
2019. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Én kos nő vagyok, és szinte kizárólag bika vagy szűz talál meg. Meg volt pár bak is. Ezek ugye mind föld jegy. Sőt, voltak, akik totál egy napon születtek korábbi hódolóimmal. 😀

Szerintem ebben lehet valami.

2019. márc. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Halak volt az előző barátom,mostani is halak.

Én rák vagyok (L)

2019. márc. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Én oroszlán vagyok és nyilas az akcendensem. Az előző két pasim rák volt, a jelenlegi ikrek. 6 éve boldogok vagyunk együtt.

Anyukám kos, apukám mérleg. Kardinális jegy mind kettő.


Párom levegő, én tűz.

Apukám levegő, anyukám tűz. :D


Tudat alatti párválasztás.

2019. márc. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!