Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek nagyon számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek nagyon számít a lányok mellnagysága? L/18

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 09:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Érezzem jól magamat vele, legyen normális, megértő, aranyos, kb ez számít igazán.
2010. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyeseknek igen (akkik folyton dugni akarnak)...másoknak meg nem.
2010. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon... Egy bizonyos nagyság felett képtelen vagyok elfogadni
2010. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy lány aki elégedetlen a melleivel...

Nekem a lehető legkisebb mégse nyávogok.

Fogad el és a fiúk is elfogják.

19/L

2010. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

a popsi sokkal jobban számít! a cici az kb mindegy milyen, csak ne lógjon :)


f/22

2010. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
hát nembánom ha van melle a csajnak..
2010. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

omg, lányok. már megint...

fogadjátok el azt, amit kaptatok és kész. nekem pont jó úgy a farkam, ahogy van. nektek meg legyen jó úgy a melletek, ahogy van. ez a legegyszerűbb, elfogadni magad olyannak, amilyen vagy, úgyis lesz olyan ember, aki nem azt nézi, mekkora a fenék/mell/kisajkak/stb. ha önmagadért szeret, akkor nem mindegy, hogy nézel ki?


ja, azt meg majdnem kifelejtettem, hogy küldjetek képet és majd jól kielemezem a látványt :)

2010. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
nekem nem számít 16/f
2010. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

figyu az összkép számít a legjobban.ha szép arca van vagy egyébként jó alakja vagy bármi amivel eléggé megfog akkor nem fogok a melle miatt problémázni.persze a mell a nőiesség szimbóluma és elég fontos,dehát mindenkinek olyan van amilyen.

ha én megkérdeznék egy nőt a péniszméretről,mennyire számít neki ő is ugyanilyen választ adna.jó kivéve a Michelle Wild mert ő el van kényeztetve ilyen téren:-)

2010. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
igazából nekem nem a mell nagysága számít, hanem hogy szép legyen, szép formás ,kemény
2010. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!