Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki ha szűz vagyok 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki ha szűz vagyok 24 évesen?

Figyelt kérdés

2019. márc. 28. 06:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne ciki? Senkinek semmi köze hozzá.
2019. márc. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát mindig azzal jön a gyk népe hogy egy diú 14 éves korától vàgyik nőre és ha 20 éves korra ez nem sikerül defektes illető bezzeg ha 15 évesen vesztem el akkor ugye meg menne itt hogy 15 évesen még gyerek vagyok most ettől menőnek érzed magad
2019. márc. 28. 07:18
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg bak vagyok, na bumm!
2019. márc. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Mert a nők ösztönösen ahhoz a férfihoz vonzódnak, aki más nőknek is kell. Le leszek pontozva, de attól ez még biológiai tény. Ha szűz vagy, abból arra következtet a lány, hogy nem kellesz más nőknek, ezért neki sem kellesz.
2019. márc. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a ciki, hogy igénytelen az írásképed.
2019. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a ciki, hogy gyakorizunk
2019. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, utánam futnak a nők annak ellenére hogy 25 évesen szűz vagyok. Mindig értetlenkednek hogy ilyen adottságokkal hogy hogy nem élek a hetőségekkel. Szóval kedves kérdező, ha kinézettel és önbizalommal nincsenek bajok, jó társaság vagy, akkor kutyát nem érdekli szűz vagy e.
2019. márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Tetszem a lányoknak kedves gyk népe és nem vagyok ronda sem elmebeteg ja és légyszi ne az írásomba kössetek bele ez itt nem a hivatal nem fogok még arra is figyelni
2019. márc. 28. 08:00
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem értem ezt a kérdést. Ne közöld és máris senkit nem érdekel. Vagy te úgy nyitsz hogy Pisti vagyok 24 éves és szűz?

Egyébként meg ha olvasod a gyakorit pontosan tudod mit irunk/írnak itt évek óta újra és újra ezekre a kérdésekre. Szerintem ha beírod hogy szűz fiú nagyjából 30 oldalnyi kérdés jelenik meg mert valamiért ez nagyon felkapott téma itt.

2019. márc. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%
Azért ciki, mert ez a lúzerség státusszimbóluma. Még egy csajt sem tudsz megszerezni, tehát elbuktál az egyetlen dologban amire biológiailag programozva vagy.
2019. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!