Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha túl jó pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha túl jó pasi vagyok, és nagyon zavarban van egy lány, ha nyomulok?

Figyelt kérdés

Ez az egész flörtölés hangulatát elrontja :/


Látszik, hogy izzad a homloka, remegő hangja van, piros az arca, kapkod, furán lépked


jaj szívrohamot ne kapjon tőlem egy lány, én leszek a hibás


2019. márc. 28. 23:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
na most már nem paraziták a nők, de nyomorék?
2019. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Küldesz magadról képet?

Kíváncsi vagyok én is így elájulnék-e tőled.

22/L

2019. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én még egy jó pasitól sem ájultam el! Te se lehetsz olyan hű de jó pasi! Csak itt hirdeted magad! 😂😂 Igy akarsz csajt fogni magadnak de nem fog menni🤣🤣


31N

2019. márc. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13, miért ne foghatna itt csajt magának? Ha valóban jól néz ki egy "miért ne" alapon tehet vele próbát itteni nő.

A szükség sok esetben törvényt is bont.

2019. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
Ismerem a kérdezőt, ott szoktam állni mögötte amikor próbál beszélgetni a csajokkal. A lányok pedig nem rá koncentrálnak közben sem, hanem rám. Ettől remeg a hangjuk és vannak zavarban :)
2019. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,előbb-utóbb megszólal ilyenkor a vekker,menni kell a suliba,vége a kínos álmaidnak !
2019. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!