Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok egy olyan lányról, aki kinézetre lányos, de fiús, extrém, szokatlan dolgok érdeklik?

Figyelt kérdés

Pl: lövészet, íjászat, késdobálás, gamelés, rpg, fegyverek, kések és azok gyűjtése, rap zene, breakdance, akrobatika, deszkázás, szuperhősös filmek és képregények, cosplay, extrém, szokatlan öltözködés stb


Taszító vagy nem érdekel?



2018. nov. 21. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Millió+1 kérdés van ugyanerről.

A válaszok és személyes tapasztalataim alapján a pasik/férfiak kis részének taszító, a maradék többségnek meg vagy közömbös, vagy pozitív.

2018. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem érdekel.
2018. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Kimondhatatlanul izgat. :)
2018. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Ezek csak dolgok. Nincs fütyijük. Sok lány szereti őket.
2018. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Az szerintem tök 8 h mit csinálsz szabadidődben(jó azért ne légy sorozatgyilkos meg ilyenek), de ha téged az kapcsol ki akkor miért lenne gáz? Inkább mint hogy a plázában lógj a hét minden napján(szerintem)


És úgy gondolom a legtöbb velem egykorú srác csak örülne egy hasonló beállítottságú lánynak mit te.

2018. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

A ferjem kerulte az ilyen lanyokat, akik ezzel hirdetik magukat kb, leven h igazabol ezzel allandoan felvagnak.

Tudjatok, mint a FamGuyban az a jelenet, mikor egy no elmegy sztriptizbarba a ffi kollegakkal, es ott korberajongtatja magat, h mennyire meno no is o. Tipikus mondat: en nem vagyok tipikus atlag no, nem vagyok olyan mint a tobbi no. Na, es pont ezzel a feltunesi viszketekseggel ugyanolyan slamposak az o tomegukben, mint a bena anarchista punnkok, ok sem egyedik...

Mondom ugy, h en is no vagyok, loveszetre jarok, a ferjem osszes baratjat elvertem CoD2ben, imadok szerelni, de sose hirdettem, sot, amikor ismerkedtunk, egy ideig nem is tudta h lany vagyok...

Szoval nagyon gaz ez az "en mas vagyok es menobb mint a tobbi no' de jaahj tettetem h amugy szerintem ez nem elony, h fius vagyok, de fhu melle jol nezek ki"

Ez is csak ugyan olyna hobbi, mint h mukormozol vagy novenyekkel foglalkozol. Az ilyen tipic noi dolgokkal megsem vag fel senki...mert nincs feltunesi viszketeksege.

2018. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
6-ossal ritkán értek egyet, de itt fején találta a szöget.
2018. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem durrannék el kisebb élvezettel a hölgyben. 🙂
2018. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Gymnospermatophyta ***** válasza:
58%
Rengeteg közös téma lenne, úgyhogy majdnem hogy a legjobb. Nekem az ilyesmi inkább bejön. A zenei, táncolási és cosplay részek inkább amik hidegen hagynak. De alapvetően számomra egyáltalán nem taszító.
2018. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

"Taszító vagy nem érdekel?" A 2 majdnem ugyanaz, megkérdezed, de még meg is akarod határozni, hogy milyen válaszokat fogadsz el? :/

Amúgy nekem pont ellenkezőleg: ha a szép lányos kinézet mellé fiús tulajdonságok társulnak, az pont vonzó számomra, hogy megjelenése ellenére nem egy kényes fajta, kemény dolgokban is benne van!

2018. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!