Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az exbaràtn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha az exbaràtnöm dühös ràm és ezért mindenkinek elmondja hogy milyen perverz dolgokat müvelt velem az àgyban?

Figyelt kérdés
Én szeretek behódolni a nöknek, izgató. És mindenféle perverz dolgot müvelt velem pl megdugott felcsatolhatóssal. És most ezeket elmondja embereknek. Mit tegyek?? Tagadjam?? Pedig ö hagyott el engem mégis elmondja mindenkinek es megalàz.

2019. márc. 30. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vállald fel. Ha látják, hogy nem zavar, nem fogja őket érdekelni.
2019. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkabb allj bele, a tagadas sokkal kinosabb. Jatssz a szavakkal, perverz helyett mondd, hogy inyenc. Ha piszkalnak emelt fejjel mondd, hogy nem szegyelled azokat a pillanatokat, amiket mindketten elveztetek, majd a beszelgetest tereld szepen arra, hogy micsoda alnok kigyo ez a no. De benezte, teged nem lehet ezzel megsemmisiteni. Ha ugyes vagy elerheted, hogy tobbe senki ne merjen bizni ebben a lanyban, mert nem akarnak a te sorsodra jutni.
2019. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Ha nekem óbégatna valamelyik ismerőm ilyet, hogy "és meg kellett hogy dugjam műf-sszal" akkor ő esne nagyot a szememben hogy kibeszéli az illető intim titkait.
2019. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!