Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfia k, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfia k, mi a véleményetek erről a cikkről? Tényleg mindenkinek van egy adott esete, aki bejön külsőre, és abba lesz szerelmes, más típusú csaj nem lehet az?

Figyelt kérdés

Előre szólok idióta női magazinos cikk: [link]


"...Na de honnan tudod, hogy valakinek az esete vagy? Először is, tényleg melegen ajánlom a közösségi oldalak átbogarászását az új csávó excsajait illetően. Ugyanis sok igazság van abban, hogy valamilyen szinten mindenkinek megvan a maga típusa. Ha te egy szőke topmodell vagy, és új udvarlód kivétel nélkül Salma Hayek hasonmásokkal járt eddig, könnyen lehet, hogy nem mozgatod meg úgy a fantáziáját. És persze lehet ilyenkor azt mondani, hogy túl jó vagy neki, meg hogy egy idióta, meg hogy fél, mert túl szép vagy, meg az összes blablát, ami csak arra jó, hogy benne maradjunk olyan kapcsolatokban, amikkel csak az időnket pazaroljuk."



2019. jan. 6. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Felesleges elolvasnom.


Nincs így.

Persze van aki csak a külsőbe lesz szerelmes, nála lehet így működik.

De van aki a belsőbe is képes beleszeretni....

2019. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

"Na de honnan tudod, hogy valakinek az esete vagy? Először is, tényleg melegen ajánlom a közösségi oldalak átbogarászását az új csávó excsajait illetően."


Egy idézet a cikkből. Ennyi nekem elég is volt.

2019. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Nagy vonalakban lehet benne igazság, de honnan tudja a félyszbuk, hogy kik az exeim?

32/f

2019. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Én is csak a kiragadott idézetet olvastam el. Ha nem is tudnám, hogy női magazinos cikk, egyből levenném, hogy valami idióta, unatkozó firkász liba hordta össze, akinek még fizettek is a színvonalas agymenéseiért.
2019. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

legegyszerűbb magadtól megkérdezni, hogy korábban neked milyen srácok jöttek be.


nekem annyi a közös, hogy mind vékonyak, okosak, érzékenyek voltak. ez mégse zár ki semmit a jövőre nézve.

2019. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nőként írok, bocsi.

Imádom az ilyen cikkeket.

Leegyszerűsítve: Ha valaki 1 db kifogást is talál bennem, akkor nem jövök be neki eléggé, tehát nem szeret, tehát nem lesz jó a kapcsolatunk. Biztos így is van, mert a Férfilélek rovat ezt írta.

2019. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Van, aki jobban ragaszkodik egy típushoz, van, aki kevésbé. Hogy milyen arányban vannak ezek jelen a népességben, és hogy vajon a te kiszemelted melyik csoportba tartozik, azt elég nehéz megmondani. Egy glamúr pont hu meg biztos nem fogja tudni.


S mint valamennyire érintett is mondok valamit: nekem van egy zsánertípusom, és ha választhatnék, vagy összerakhatnék egy nőt, akkor olyasmit választanék. Csakhogy az élet nem így működik, és amúgyis sokkal fontosabb dolgok is vannak a megjelenésnél, avagy ha az utamba sodor egy másféle típust, akivel személyiségre úgy érzem, hogy na ő kell, akkor nem zavarna, hogy másféle típusú. Valamennyire azért nem árt, ha tetszik, de a zsánertípusomon kívül is tetszenek külsőleg nők.

Szóval na, mindezek ellenére sem vagyok egydimenziós.

2019. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#1


Ugyan már, tipikus kamu tündérmese volt ez.


Mindkét nemnél így van - hiába "hű de jó" személyiségű valaki, ha mellé mittomén ragyásképű, bazilika-kilincse orrú vagy olyan arca van amitől bereped a tükör.


Nem kellene hiú ábrándokat kelteni a rondákban.

2019. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Igaz, en lany vagyok, deee:


185cm magas, szakallas, mackos, sotet haj, sotet szem

175 cm magas, atlagos, szoke, kek szemu

195 cm magas, vilagos barna haj, zold szem, atlagos-magassag miatt nagydarab

173 cm vilagos haj, zold szem, kis vekony testalkat.


Na, nekem mi lehet a tipusom?

2019. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
9. Hopp, én tudom. Mindnek van haja. Szereted, ha van valakinek haja.
2019. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!