Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izmos, kigyúrt férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos, kigyúrt férfiaknak csak a szintén izmos vagy nagyon sportos nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet 100%ra tudni, de általánosságban
2019. márc. 31. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám magam annak, de volt már hogy ilyen típusú pasik csapták a szelet.
2019. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem ez nem így van. Én elég jól ki voltam gyúrva, de soha nem volt izmos barátnőm. Az számomra nem nőies, nem vonzó.
2019. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig minden párom kondizott vagy sportolt valamit. Azt nem mondanám, hogy durván ki voltak gyúrva de azért fontos volt nekik. Én meg úgy vagyok vele, hogy majd futok ha kergetnek.. :D Mindig könnyen tartottam a súlyom, kicsi tornázással mindig el tudtam érni, hogy elégedett legyek az alakommal. Soha nem panaszkodott rá egyik párom sem, hogy miért nem sportolok többet vagy miért nem vagyok izmosabb. Szóval szerintem nem annyira fontos nekik.
2019. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez hülyeség. Inkább azt mondanám, aki sportol, és figyel a kajára, kevésbé fog molett nőkre nyomulni.
2019. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Randizni hivott egy ilyeb férfi, de en nem vagyok sem az a nagyon vekony, sem annyira sportos.

Próbálok figyelni, de nem az igazi.

Pici hasam van es a combom sem a legjobb.

4-5kg plusz van rajtam

2019. márc. 31. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem.Az én férjem sportos, kigyúrt, viszont a nagyon kövér öregasszonyokat szed fel.

Nekem meg azt mondja, hogy fogyjak le😅

2019. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, én tök átlagos vagyok alkatilag, de tetszettem már gyúrós pasinak.
2019. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!