Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes pasik a barátnőjük mellett más lányokkal is lefekszenek, ha elvileg annyira szeretik a barátnőjüket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg pasik válaszát várnám,akik már csináltak ilyet...úgyis név nélkül megy az egész.De persze írhatnak csajok is:)
2008. nov. 10. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert csak elvileg szeretik annyira...
2008. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

tapasztalatgyűjtés...

pl ha vki a barátnőjével vesztette el a szüzességét, utána kíváncsi h milyen más lányokkal... mással jobb, vagy rosszabb!

2008. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha nem csak tapasztalat gyűjtés,mivel a srác már idősebb,és már kb 1 éve együtt vannak,és a bnője mit sem sejti,hogy őt a szerető szerelme folyton megcsalja.
2008. nov. 10. 18:38
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Akkor nem szereti/nem kap meg mindent, ennyire egyszerű a válasz.24/f
2008. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Hmm, hogy is mondjam... ez ösztönös a férfiaknál. Minél több nőt megtermékenyíteni. Ez van belénkkódolva. Nyilván ezen valaki tud uralkodni, valaki meg nem. A szóban forgó srác éppenséggel olyan, aki nem bírja magát fékezni. Vagy lehet, hogy nem is szereti igazából a barátnőjét?
2008. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha vki annyira kiváncsi h milyen mással, akkor mért nem egyéjszakásban vesztette el a szüzességét?


a kérdésedre: mert gerinctelen balf*szok...

2008. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ez van beléjük kódolva szöveget meg normális ember nem hiszi el... Aki "a férfiaknak ez ösztön" alapon csinálja ezt, annak nincs joga a szerelemhez. Ja, és ennyi erővel a nők meg mondhatnák:

1.jaj bocsi minden héten másba vagyok szerelmes, hiszen nő vagyok, az van belémkódolva h szeressek

2.ugyanúgy csinálhatnák ők is ezt, hiszen, ha egy férfinak minél több nőt kell megtermékenyítenie, akkor hol az a rengeteg nő, aki hagyja magát, ha a nőknek ez nem ösztön. Logika... 1 nőnek is ugyanúgy "viszkethet" csúnyán szólva, szóval az, h. férfi ösztön, röhejes. Mind2 szemétség...

(Amúgy meg az ebmeriség úgyis túlnépesedett, úgyhogy a kedves "férfiak", nincs szükség már a jelen korban arra, h. minél több nőstényt termékenyítsetek meg. lol)

2008. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha nem szereti annyira,akkor miért nem hagyja el,és keres egy olyan lányt akit nem csalna meg?

Amúgy meg aki azt írta,hogy a férfiakba ez bele van kódolva...hát hagy ne jellemezzem az illetőt!

És köszönöm az eddigi válaszokat...és persze várok még nagyon sokat:)

Ugyanis engem ez a téma nagyon érdekel.Kár,hogy nem láthatunk bele a pasik agyába...

2008. nov. 10. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

(előző vagyok)

Azért azt se felejtsük el, h. a lányoknak is kb uannyi %a csalja meg a barátját (férjét). Nekem is van olyan lány ismerősöm, aki ezt csinálja. Tehát ez sajnos az emberekre általánosan vonatkozik. És hogy miért? Sztem a válasz nem az ősemberekben ("a férfiaknak szabad mert férfiak" című történet) keresendő, az a kor egy kis ideje már lejárt:D Hanem az embereket ért hatások, és az összetett lelkiviláguk és érzéseik miatt. Hatások: tv, média, más emberek véleménye ill. élete, filozófiák, amiket bebeszélnek maguknak és nem is biztos h igaz. Akárhogy lehet élni, cak az annak a 2 vkinek tökéletesen feleljen meg. Na és persze ne felejtsük el, h. hajlamosak vagyunk nem kimondani különböző okokból, ha vmit szeretnénk, vmi bánt, nem oké. Sokszor csak apró dolgok, amik aztán felhalmozódnak. És sokan még akkor se képesek megmondani, h. másra van szükségük. Így aztán létrejön a megcsalás. De ott, abban a pillanatban elmúlik az igazi, tökéletes, "tiszta szerelem". Ezért érezzük magunkat ilyen esetmbe megalázva, földbe tiporba stb. Szóval az emberek teljesen meg vannak zavarodva, érzelmileg és gondolkodásban egyaránt. Mindenki jobbat és jobbat akar, a boldogságot hajszolják, és ha elérnek vmit, máris a következő boldogságtényezőt kergetik. Egy kapcsolatot pedig 1000 dolog befolyásolhat. Ez van...:-S


(amint látod engem is érdekel a témaXD)

2008. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont amiért a nők is lefekszenek addig más srácokkal. Hidd el, nagyon sok olyan lánnyal volt dolgom, akiknek csak egy kis kaland kellett.
2008. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!