Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted az olyan zenészek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted az olyan zenészek akiknek van feleségük, gyerekük néha lefekszenek más lányokkal is?

Figyelt kérdés
Pl. egy 35 éves zenész kihasználja szerintetek ha egy elképesztően gyönyörű 15 éves lány annyira imádja hogy bármit megtenne érte,beleértve a szexet is?(elméletben kérdem,kíváncsi vagyok a véleményetekre)
2010. júl. 24. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akad ilyen. De nem mind
2010. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, aki nem, csak erre nem tudok konkrét példát.
2010. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 24. 15:43
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolsó,az ellenkezőjére tudsz :O ?
2010. júl. 24. 15:44
 5/15 anonim ***** válasza:
De tudok ám. A társaságom csajainál próbálkoztak, körítés nélkül, félreérthetetlenül.
2010. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hűha :O Azt hittem ezek a zenészek teljesen elérhetetlen hűséges emberek!
2010. júl. 24. 17:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem... A zenéjük a hűségről, szerelmi bánatokról, és az élet nagy dolgairól szólnak, aztán koncert után meg mennek "liliomot tiprani"
2010. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

igen hogyisne vannak olyanok. pl velem is megtörtént már hogy koncert után az énekessel beszélgettem meg minden és hát akarta azt amit nem kellett volna :D. én persze nem mentem bele. aztán egy másik koncerten ahol ugyanúgy ők léptek fel, akkor meg a gitáros szeretett volna játszadozni. mind a kettő házas és gyermekei vannak. szerintem az 50-70%-a ilyen...

L*

2010. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem melyik banda volt az?
2010. júl. 24. 17:59
 10/15 anonim ***** válasza:

én a Depressziból tudok egy tagot

aki lefeküdt egy volt bnőmmel(aki nem is szép)és 17voolt akkor

2010. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!