Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sürgősen lenne szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sürgősen lenne szükségem 10000 forintra (5 napon belül), és beválallnék egy olyan kapcsolatot, ami jövedelmező akkor mennyi a tarifa?

Figyelt kérdés
Átlagos külsejű, egyszerű 30-as dolgozó nő vagyok, szorult helyzeteben, nem szexmunkás, és nem erre keresek partnert. Nem tudom jelen pillanatban ezt a szitut megoldani másként. Trollok kíméljenek. Teljes diszkréció mellett.Tudom.Épeszű, normális nő nem tenne ilyet, akinek van egy kis tartása, de rossz helyzetben vagyok.Érettségim van,nem naplopó vagyok.

2019. ápr. 3. 00:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
100 ezer forint az semmi, inkább kérj kölcsön.
2019. ápr. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A kölcsönt erre találták ki.
2019. ápr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
100000 forint nem pénz! Ha van állandó munkád pillanatok alatt tudsz felvenni kölcsönt, vagy ékszert zálogba adni, vagy valami nagyobb tárgyat eladni, amit tudsz nélkülözni. Végső esetben 2-3 rokontól is kérhetsz kölcsön, akinek van szívesen fog adni. Ne menj pénzért szexelni, megalázó nagyon!
2019. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

Attól is függ, hogy hogy nézel ki. Viszont én nem ajánlom, hogy elindulj ezen az úton, mert nagyon hamar a gödör alján találod magad, ahonnan nincs visszaút, és a szexualitásod életed hátra levő részében tönkre lesz téve.


Szerinted annyiból fog állni egy ilyen kapcsolat, hogy jól szituált férfiak érzékien szerelmeskedni fognak veled? Nagyjából instant meg fognak erőszakolni valószínűleg, és mocskos, dagadt emberekkel kell majd együtt lenned.

2019. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt ilyen kapcsolatom, de 30-as nőnek nem fizetnék a szexért.
2019. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10 ezer forint nem egy nagy összeg, csak van valamid otthon, amit eladhatsz. Könyvek/parfümök ilyesmi. 3-4-et eladsz ezekből és megvan a 10 ezer.
2019. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%

Szóval olyat pasit keresel, aki elvisz téged egy estélyre/vacsorára/színházba, hogy jól mutass mellette, cserébe kérsz 100 ezret?

puncs.hu?

2019. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Aki fizet neked a szexért ott elvárások is vannak. Nem mondhatod hogy ezt meg azt nem szereted, hogy most pihenjetek, meg nem akarod a szádba.

Gyakrolatilag a kutyát nem fog érdekelni hogy neked jó-e vagy hogy hogyan jó. Ha már kifizettek akkor keményen oda kell tenni magad.

2019. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!