Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hittem, már elfelejtettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem, már elfelejtettem, de sajnos mégsem nem sikerült. Nem lehetek vele. Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, 7 hónapja vagyok együtt a mostani barátommal, akivel múlt hét keddig nagyon jó volt a kapcsolatom. Sajnos egy hét alatt nagyon sok minden változott és én abban sem vagyok már biztos, hogy vele szeretnék maradni. Nagyon csúnyán megbántott és nem is ez volt az első alkalom, ráadásul olyan dologgal, amiről tudta, hogy rettenetesen fáj nekem, mégis megtette. Nekem ez nagyon rosszul esett, borzasztóan szenvedek azóta is, kicsit mintha elmúltak volna az érzéseim iránta.

Hogy még bonyolultabb legyen a helyzet, felbukkant a mindent elsöprő egykori szerelmem, aki miatt szakitottam az előző barátommal, akivel 4 évig voltam együtt. Ő álmaim netovábbja, 26 éves, külsőre és belsőre is egy álom számomra, szinte mindenben egyezünk. Sajnos a sors úgy hozta, hogy mikor esélyünk lett volna együtt megpróbálni, nem jöttünk össze, ő akkor összejött egy lánnyal, én pedig a mostani barátommal.

Amikor ősszel írt, hogy megtalálta az igaz szerelmet, nagyon örültem neki, és én is a saját barátomra koncentráltam. Eltelt szeptember óta jópár hónap, csak alkalmakkor ( születésnap, névnap ) beszéltünk, akkor sem beszéltünk semmi különlegesről, örültem, hogy túl tudtam lenni rajta. Majd kb egy hete, miután barátommal volt ez a konfliktus, felbukkant, hogy gondban van, szakítottak a nővel. Persze ránk és a tavaly történtekre is terelődött a szó, elmondta, hogy hiányoztam neki, nélkülem nem is tudja, mi lenne, most jött rá, hogy engem szeret, kellett ez a csalódás, hogy elmélyüljön benne ez az érzés. Bennem ez persze mindent felforgatott, de megmondtam neki, hogy most biztosan nem lehetünk együtt, mert bár vannak gondok a kapcsolatomban, szeretném megjavítani, dolgozni rajta. Mit tegyek? Szenvedek, hogy nem lehetünk együtt, barátom tud róla, hogy beszélünk, elég bizalmatlan de nem fogom átverni, amíg bírom lelkileg, nem fogok ezen kiborulni.. Hogy legyek ezen az érzésen úrrá? Mit tegyek? Hagyjam mindkettőjüket? Felőröl ez az egész.



2019. ápr. 3. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Bizalmatlan.... lefogadom, hogy mindezt úgy, hogy fingja sincs mit beszéltek. Ha tudná, akkor nem kellene őrlődnöd, hogy mi legyen, mehetnél a másik kanhoz, hiszen vele csak azért voltál, hogy elüsd addig az időt. Megyek hányni. Ki vigyem a tiédet is?

32/f

2019. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
persze, tűrj csak, nem tudom, mi ez a magjavítós őrület most nálad, legyen. Ha nem jött volna az ex, akkor se kéne ilyen emberrel lenni, mint mostani. Lesz ez ennél durávbb is
2019. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem dobod a pasidat, mert valahol tudod, hogy az állítólagos nagy szerelmednek nem jelentesz semmit, csak egy kavarást néha és fosol két szék közül a padlóra esni. Megérdemelnéd, ha kivágna.
2019. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"hiányoztam neki, nélkülem nem is tudja, mi lenne, most jött rá, hogy engem szeret, kellett ez a csalódás, hogy elmélyüljön benne ez az érzés."

És mindez a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában.

Szakíts, kérdező, és keress egy normális fazont. Mert ez a te mindent elsöprő egykori szerelmed egy nagy kamugép. Te meg a guminő, amit/akit most előrángat a szekrény aljából, mert éppen nincs más a láthatáron, akibe ürítsen.

2019. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!