Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan deríthetem ki, hogy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetem ki, hogy 22 évvel ezelőtt melyik bíróságnál váltam el? Ki kell kérnem róla egy végzést, de sajnos elfelejtettem, hogy melyiktől. Az exem sem emlékszik rá.

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Elektronikus úton is le lehet kérni az adatokat, ügyfélkapun keresztül.


De a válást ott lehet indítani, ahol a házasságkötés történt - ezért ez a legvalószínübb.

2017. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahol anyakönyveztek (születéskor), ott minden ilyen eseményt be kell jelenteni, ott meg tudják mondani.

Ügyfélkapu a legjobb megoldás.

2017. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cavi
2017. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Cavinton, aztán meglesz...

Vicces, hogy egyikőtök sem emlékszik rá, hogy hol váltatok el? Akkor lehet, hogy össze sem házasodtatok??😀

2017. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ügyfél kapu, vagy menj be a lakhelyed szerinti hivatalba.
2017. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
közig hivatal megmondja, de szerintem nem teljesen biztos, hogy kell tudnod a pontos helyet.
2017. nov. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell tudni a helyet. Elválltál, ennek nyoma van. A legközelebbi anyakönyvi hivatalt keresd fel.
2017. nov. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!