Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami praktikát tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami praktikát tudtok amivel laposabbá tehetem a hasam holnapra? Még nem igazán látszik a fogyókura eredménye és nagynehezen rávettem magam és idén elöször megyek usziba.

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
egyik napról a másikra nem fog változni a hasad. attól még elmehetsz uszodába, nem azt fogják nézni, de ha igen kit érdekel.
2010. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha ruha alatt kéne kisebbnek tűnnie, az megoldható lenne.Egy magasabb szárú bugyival vagy alakformáló dresszel..De fürdőruhában..

Max.azt javaslom vegyél egyberészest.:

2010. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Uszodába egyébként is a legtöbb ember egyberészesbe megy, amiben kisebbnek látszik a has. És a vízben amúgy sem látja senki, és amíg odaérsz, előtte zuhanynál hideg vízben zuhanyozz, mert az feszesíti. Jah és ha nem ismerősökkel mész, akkor tényleg senki nem fogja a hasadat nézni.
2010. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

emberek.itt nem az a kérdés hogy milyen fürdőrucit vegyen fel! :)

a kérdésre válaszolok: Csinálj felüléseket! Én is ezt csinálom,és már kezd alakulni a hasam :)

bár mivel holnap mész,és ma kezded csak el,szerintem nem fog hatni! :S elöbb kellett volna gondolkoznod! :)

2010. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kedves 18:33 az volt a kérdés h.hogyan teheti laposabbá a hasát HOLNAPIG!

Mivel ez ugye sporttal lehetetlen az idő rövidsége miatt,ezért nyilván csakis a megfelelő (fürdő)ruhaválasztás lehet a megoldás-NEM?

2010. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél addig semmit, reggel se...
2010. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az evés utáni haspuffadáson tudsz segíteni Anaflattal, Espumisannal vagy Béres Flatinnal. Kisebb nem lesz tőle a hasad, de legalább nagyobb se...
2010. júl. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!