Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt direkt csinálja velem? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt direkt csinálja velem? A volt barátnőmmel 3 évig jártunk. Aztán szakítottunk amit ő kezdeményezett. Nem esett jól, de nagynehezen elfogadtam. Megbeszéltük,hogy barátok maradunk!

Figyelt kérdés

Telefonon heti 3-4 szer beszélünk amit 80%-ban ő kezdeményez.Ha nem veszem fel a telefont egyből,negyed óra múlva ujból próbálkozik.És egyből számonkér mit csináltam miért nem vettem fel?Ma én hívtam,picit beszéltünk.Mondta,hogy este megy kocsival egyik barátnőjéhez aki 60km-re lakik tőle.Mondtam neki,hogyha odaér,csengesse meg a számom.Így legalább nyugodtan alszom.Megigérte,hogy így lesz.Hát nem így lett:)Nem csörgött:(

Arra nem gondolok,hogy valami baja lehet,mert hasonló szitu már máskor is előfordult...

Szerintetek miért csinálja?

Főleg lányok válaszára lennék kiváncsi!Köszi


2009. febr. 24. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem direkt.. csörgesd meg te, biztos arra vár (:

Élvezi, hogy aggódsz érte..

2009. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Ez nehéz,nekem még nem volt 3éves kapcsolatom,de szerintem a hosszú idő miatt mégeléggé kötődik hozzád,viszont időnként rájön,h már nem vagytok együtt,nem tartozik neked válasszal,viszont ő elvárja ezt tőled...ez elég b.nkó dolog tud lenni...=S

Szerintem ezt beszéld meg vele,kérdezd meg h ő miért várja el h beszámolj neki arról,h miért nem vetted fel a telefont,viszont ő még megcsörgetni se tud...

Remélem tudtam segíteni (=

2009. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak igaza lehet!Most csörizett(pedig már 1/2 órája ottvan:)

Gondolom tesztelt,hogy mennyire aggódom érte.Csak nőkkel ne kezdene az ember::))

2009. febr. 24. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Amiket írtál, azokból teljesen az jön le, hogy még mindig szeretitek egymást.Főleg ha nem jött össze egyikkőtök sem mással.A barátok nem így viselkednek egymással.Mi volt az oka annak, hogy szétmentetek?Mit mondott, mért akarta, hogy vége legyen?Am meg az is lehet, hogy amikor oda ért nem jutott hírtelen eszébe, hogy megígérte, hogy megcsörget.Ha a barátom megkér ilyesmire, akkor 90%-ban elfelejtem megcsörgetni és csak késöbb csörgetem meg.Jó mondjuk én hajlamos vagyok elfelejteni dolgoka :P :D
2009. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért mentünk szét mert azt mondta már nem szerelmes belém.
2009. febr. 25. 17:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és azóta egyikünk sem jött össze senkivel
2009. febr. 25. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmm.Ez érdekes.Ha olyan sokszor keres telón akkor csak érez még vmit.De az is lehet, hogy azért csinálja ezt, mert jól esik neki, hogy valaki szereti és figyel rá és ezt nem akarja elveszíteni.
2009. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!