Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lépjek? Van egy srác akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek? Van egy srác akivel kb 7hónapja nagyon jóba vagyunk. Egy suliba járunk, és MSN-en is beszélünk. Suliban mindig mosolyog, integet, és köszön. MSN-en pedig sziveket ír. (egyszer suliba szünetbe, feljött a harmadikra csakhogy beszéljen velem)

Figyelt kérdés

a gond csak az, hogy van barátnője.

Páran azt mondták, hogy tuti bejövök neki, és lépjek, mondjam el hogy nekem (is) bejön. de én nem merem kockáztatni a barátságunkat.

multkor itt volt, amikor észrevett mindig felém nézett, aztán amikor mentekel, elengedte a barátnője kezét, csakhgy integessen nekem, aztán hátranézett rám, és olyan szomorúnak tűnt. :S

nemtudom mit jelentez, éshogy mit tegyek. :/


2010. júl. 4. 17:15
 1/1 anonim válasza:

Szerintem lépj, abban az esetben, ha a fiú tetszik neked, szívesen járnál vele, és úgy érzed, kötődsz hozzá!

Volt hasonló helyzetem, akkor a fiú elhagyta miattam a barátnőjét. Lehet, hogy miattad is elhagyná a lányt, de szerintem ezen ne izgulj. De azért beszéljetek majd erről, még úgy, hogy barátok vagytok. Kérdezd meg, milyen a jelenlegi kapcsolata, ilyesmik. Ha az a válasza, hogy nem túl jó, akkor lépj! Ha az a válasza, hogy nagyon jó, imádja a barátnőjét, akkor ezt tartsd tiszteletbe, és maradjatok csak barátok, aztán egyszer még lehet majd valami :)

2010. júl. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!