Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a jelenlegi barátnőmmel,de ez idő alatt lett egy harmadik személy aki miatt bizonytalanná vált a jelenlegi kapcsolatom... Szerelmes lettem ebbe a harmadik személybe és nagyon úgy néz ki,hogy kialakulóban van valami köztünk.

Hogy mondjam el a barátnőmnek,hogy szakítani akarok vele? :/

Anyámnak elmeséltem,hogy mi van,és eléggé kibukott ezen,hogy miért nem bírok a f****szomon megülni,minek kell nekem mindig más... De ha szerelmes lettem másba most mit tehetnék?



#barátnő #szerelem #harmadik személy...
2019. ápr. 5. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Először is, házas nőként becsületre méltónak tartom hogy nem csaltad meg a barátnőd, hanem szakítasz majd vele előbb, aztán lépsz a másik lánnyal! Ez korrekt.


Mondd el neki őszintén hogy változtak az érzéseid, a harmadik személyt nem biztos hogy említeném. (egyrészt ahhoz már nem kesz köze, másrészt felesleges plusz fájdalom lenne neki szerintem, hisz változtatni úgysem tud már a dolgokon).

Kíméletesen, de határozottan szakíts. Ne rázd le egy perc alatt, de ne is odázd órákig. Hazudni ne hazudj, de ha olyasmire kíváncsi amit nem osztanál meg vele (van-e valaki más stb.), akkor nem kell megosztanod vele.

Nagy levegőt és sok sikert!

2019. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Mérlegelj.


Gondolkozz el azon, hogy hogyan működik a kapcsolatod a jelenlegi pároddal, de úgy hogy zárd ki a harmadik személyt.

Ha szereted a jelenlegit, és elégedett vagy vele, akkor vedd figyelembe hogy a szerelem múlandó, de a szeretet döntés.

Ha szereted a mostani párod (úgy hogy nem gondolsz a harmadik félre) akkor ne hagyd el!

Ha a harmadik fél tudja, hogy van párod és úgy akar elszeretni, akkor ne engedj neki, mert ez elég gerinctelen dolog.

Ha nem tud a harmadik személy a barátnődről, akkor egyiket se érdemled meg.


Ne csinálj hülyeséget, mert a szerelem nagy hülyeségekre képes rávenni.

2019. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha beleszerettél másba akkor a kapcsolatodnak már semmi értelme. Egy jó kapcsolatban nem múlandó a szerelem, 30 év után sem. Hogyha nálatok mindössze fél évig tartott a szerelem akkor ez a kapcsolat soha nem volt jó.
2019. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
A szerelem hamar elmúlik, egy darabig fog tartani az új lánnyal, és utána mi lesz? Ugyanúgy elhagyod másért, akibe éppen beleszerettél? Vagy akár értelmes döntést is hozhatsz, és ha amúgy jól megvagytok a barátnőddel, nem hagyod el. Te tudod, hogy milyen a kapcsolatotok.
2019. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Fogod magad és elmondod nyíltan. Beleszerettél másba, nem akarod őt hülyíteni, ez így fer. Ígyis-úgyis ki kell mondanod, neki meg fel kell dolgoznia. De szerintem jobb, ha nyílt és őszinte vagy, nem kell ilyen hülye indokokon agyalni, hanem egyszerűen csak túl esterk rajta. Ígyis úgyis fel kell dolgoznia. Ha nem vagy őszinte, hármótokkal szúrsz ki egyszerre. Mert a mostani barátnődet hitegeted, és neked is rossz ez az egész szituáció, egyrészt bűntudat a mostani barátnőd felé, hogy becsapod, másrészt magad felé, hogy nem azt éled, amit szeretnél, és te meg már így két okból is szenvedsz, amit előbb-utóbb észrevesz a mostani barátnőd, és te meg majd nem mered elmondani, és ígyis gallyramegy a kapcsolat ettől. És a harmadik személy meg, akivel kiszúrsz, az , akivel lenni szeretnél; mert amíg a másikkal vagy, ő nem tud a közeledbe férkőzni, és már lehet, hogy ő is hitegetve van, mert végülis kimondatlanul abban bízik, hogy te majd elhagyod a másik lányt őérte.
2019. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*Menj a szíved után. Ha azt érzed, hogy már az új mellett van a helyed, semmi ne tartson vissza; ez nem önzőség, ez mindhármótok érdeke is lehet szwrintem.
2019. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
A másik kapcsolat sem fog 8 hónapnál tovább tartani. Ha most ezzel nagyon jól kijössz és jó a szex is akkor nagyon gondold meg.
2019. ápr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
15 évesen nekem is voltak ilyen dilemmáim.
2019. ápr. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lett a #1 leszavazva, amikor a legjobb az eddigi válaszok közül és a #2 felszavazva, amikor csak süketelés??


Őszintén és korrekten. Kíméletesen, de határozottan elmondod neki. Nem lesz könnyű, de ez a módja.

2019. ápr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Detto. Egyebkent tenyleg utana mi lesz? A szerelem elmulik es jon a melyebb szeretet - ha tud a kapcsolat szarnyalni. Majd egy ket csalodas utan mar te sem fogsz viragrol viragra szallni mert ha talalsz egy erteket baromira meg fogod becsulni. Mi “oregek” ezt tudjuk, hisz mi is igy kezdtuk... ;)
2019. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!