Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy hiányolom a hosszú haját?

Figyelt kérdés

Pár hete barátnőm levágatta a haját (20 cm-ről van szó).

Nem tetszik így, hiányolom a hosszú ápolt tincseket.

Imádtam beletúrni a hajába, belemarkolni.

Észrevette h kicsit fura vagyok. Nem merem neki elmondani h ez a rövid haj eléggé furán áll neki és nem olyan beleturni.

Persze imádom szeretem. De na, az a haj hiányzik



2018. ápr. 17. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

"Szívem. Nekem jobban tetszett a hosszú hajad, mert olyan jó volt beletúrni. Most, hogy kipróbáltad milyen röviden, visszanöveszted vagy keressek mást esetleg visszavágjak én is vagy 20 centit a farkam ól, hogy lásd mily csapás nekem hosszú tincseid hiánya? "

Ez vagy ennek bármely változata. Ez nem olyan dolog, amin még kéne sértődni.

31/f

2018. ápr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyit nem mersz elmondani, akkor neked nem kell még barátnő...
2018. ápr. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt el lehet mondani siman, de vagod, hogy sok mindent nem ersz vele, mert nem fog ettol gyorsabban noni a haja :D Mindenesetre ettol meg el lehet mondani igy, ahogy leirtad. Aztan lehet megszokod. Paromnak is jobban all a felhosszu haj, mint a hosszu, de oszinten szolva nem igazan erdekel, amig apolt neki.
2018. ápr. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem felesleges, hiszen gyorsabban nőni nem fog, neki viszont rosszul eshet. Szerintem érdemesebb akkor megjegyezned, amikor már újra megnőtt a haja.
2018. ápr. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
A párom, mikor levágatta csak úgy a csípőig érő haját rövidre, hónapokig szex sem volt, mert egyáltalán nem láttam benne a nőt.
2018. ápr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom oka volt, hogy ilyen sokat vágatott a hajából. Lehet, hogy el volt már töredezve. A haj szerkezetének jót tesz, ha időnként rövidre vágják. Az is lehet, hogy nagyon meleg volt már a haja. Egy sűrű, hosszú haj nagyon meleg tud lenni nyáron. Az ápolása is macerás, időigényes. (Nem tettél esetleg megjegyzést, hogy sok időt tölt a fürdőszobában?) Ezzel együtt nyugodtan megmondhatod, hogy neked hosszú hajjal jobban tetszik. Szerintem ebben nincs semmi bántó. De az is lehet, hogy majd megszokod így. Mondjuk elgondolkodtató, hogy mi lenne veletek, ha fejsérülés érné és le kéne borotválni kopaszra, hogy el tudják látni.
2018. ápr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes...2 hónapja levágtam a derékig érő hajam extra rövidre. A párom még segített is. :) Úgy látszik nektek csak a külsőségek számítanak.
2018. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Látszik,hogy csak a külseje miatt szereted :)
2018. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

"Nem merem neki elmondani " ez nem kapcsolat.

Az enyém megmondta előre, hogy levágat majd belőle, gondolom azért, hogy hozzászólhassak, fontos-e vagy sem.

De nem, én nem a hajáért szeretem.

2018. ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Az én párom simán megmondja, ha nem tetszik neki az aktuális hajviseletem.

Azt is simán megmondta, mikor rövid hajam volt, hogy neki a hosszú jobban tetszik, sokkal nőiesebb.

Most meg a hosszú hajam idegesíti, hogy mindenhol hajszál van, és mindig azt mondja, álmomban kopaszra nyír. :D


Lényeg a lényeg, meg lehet ezt mondani bántás nélkül is. De nyilván attól még időbe telik, míg újra megnő.

2018. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!