Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy hét szünet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy hét szünet sok, vagy belefér?

Figyelt kérdés
Egy éve kapcsolatban vagyok egy férfivel. Laza a kapcsolatunk, mert Ő nyitott házasságban él, de nem akar eljönni, nekem pedig nem Ő az igazi, tudom, hogy nem passzolunk, nem akarok vele együtt élni. Ettől függetlenül jól megvagyunk, nem csak testiség van, nagyjából életének minden problémáját ismerem, át szoktuk beszélni egymás dolgait. Anno naponta írt, ha nem tudtunk találkozni, de mostanában egyre ritkábban. A múltkori találkozó után egy egész hétig nem írt. Pedig rá is írtam, hogy figyi, írjál már mizu, hogy vagy, elolvasta, de még napokig nem válaszolt. Utána írt, hogy sok volt a munka, ilyenek. Szerintetetek egy kapcsolatba belefér egy egész hetes kommunikációs szünet, főleg úgy, hogy mindkettőnk munkája olyan, hogy egész nap gép előtt ülünk?

2019. febr. 16. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek annyi!
2019. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy hétig hozzád se szólt, nem különösebben érdekled, vagy érsz sokat a szemében.
2019. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!