Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti hogy rivalizáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy rivalizáltok egymással? Pasik látattok már csajokat rivalizálni?

Figyelt kérdés
Írjátok le mi volt a rivalizálás tárgya és kivel rivalizáltál egy barátnő vagy egy másik versengős csaj meg hogy hogy végződött ez a dolog.(szkander,hajtépés,jobb mell,feszesebb fenék,több pasi stb)
2010. júl. 4. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
én láttam már ízé... iszapbirkozás! cheer
2010. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy csaj le akarta nyúlni a leendő pasimat :D

A suliudvarban összeverekedtünk, és megérte :D

2010. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lányoknak külön érzékünk van arra, hogy rátapintsunk a másik gyenge pontjára. Inkább szóban szoktunk rivalizálni, olyanokkal, h áááá de gáz a szemöldököd meg ez a hajszín borzalmasan áll. Olyan dolgokat, amiket amúgy megdícsérünk, ha jóban vagyunk, vagy kell valami kis szívesség.
2010. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak!

Leírnád ezt egy kicsit bővebben?

2010. júl. 4. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
suliba 2 bnö hajtott rám 1szerre és probálták 1mást "tulszárnyalni". mikor az 1ik odajött hozzám markolászott és lesmárolt a másik szo szerint letépte rolam és nekiesett... érdekes volt de leállitottam öket és megmontam h 1ik se kell :D
2010. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam rivalizálni. Max amikor egyértelműen láttam hogy valaki próbálkozna a barátomnál akkor ,,megjelöltem a területem,, :) egy csókkal. Durvább nem volt még. Verekedni nem kezdenék el,de azért megvédném magam ha arra kerülne sor. De szerintem úgysem merne senki próbálkozni. :)
2010. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
hát néha verekednek a lányok hogy közűlük kit vigyek haza...
2010. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

legjobb barátnőmmel nagyon jól elvoltunk, imádtuk egymást. aztán jött egy új fiú, nekem nagyon tetszett, neki nem. aztán amikor megtudta hogy nekem bejön hirtelen neki is kellet és elkezdtünk versengeni... ő vitte a fiút mert a srácnak a csendesebb lányok jöttek be az elején.( a végén az enyém lehetett volna de akkor már nem kellett) persze a lány csak elcsavarta a fejét, 2 éven keresztül szédítette. én közben kiszerettem a fiúból. aztán onnantól kezdve folyton ő akart lenni a jobb, azt mondta milyen jó feneke van, én meg bebizonyítottam hogy az enyém jobb (kösz fiúk^^), ha volt egy ötletem hogy milyen ruhát vennék, ő azonnal megvette és másnap felvette(totál idegesítő amikor téged majmolnak:@) akkor volt, hogy szüleim megengedték a köldök piercinget. elmondtam hogy karácsonyra megkapom, ő akkor azt mondta hogy áhh ő nem csináltat mert kicsit nagy hozzá a hasa. 3 nap múlva jött hogy másnap van egy időpontja a piercingeshez... akkor azon ment a verseny hogy kinek lesz előbb (nekem-gonoszkacaj).

azóta a csajszi egy utolsó kis k*rva lett, én kiszálltam a versengésből, mert állandóan én voltam a jobb és meguntam folyton odaalázni(jujj de egoistán hangzik:$)

ő viszont folytatta és azt hitte hogy akkor majd menőbb lesz ha minden srác őt akarja majd. azóta új suli, külön váltunk, engem sok srác akar, én viszont nem dobom oda magam akárkinek, a szerelemre várok, őt is akarja sok fiú, meg is kapják, ott is hagyják. teljesen lealacsonyodott az az édes lány akit annyira szerettem, aki a másik felem volt.

szóval az utolsó 3 év rettenetes volt, öltük egymást, öltözködéssel, kinézettel, testalkattal, akármivel, csak minél jobban fájjon a másiknak (volt barátnőknél ez nagyon rossz, mert ismerik egymás leggyengébb pontjait) az állandó féltékenységet nem élte túl a barátság, már csak az önzőség maradt.

L/16 </3

azóta is hiányzik, sosem találtam barátot aki pótolná, de hát már nem lesz semmi sem ugyan olyan:S

2010. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos sok "riválisom" volt már... általában ez nagyon utálatos harc volt, próbáltuk egymást minél jobban beégetni, lehordtuk egymást mindennek, mindent megtettünk, hogy az adott srác csak velünk foglalkozzon, ne a másikkal. Szerintem ez a fajta viselkedés egy pasinak visszataszító, szerintem inkább ne akard, hogy rivalizáljanak érted. Ilyenkor egy csaj már csak azért sem adja önmagát, próbál minél jobb színben feltűnni. Ha lehet, inkább kerüld az ilyen szituációkat. Mellesleg a legjobb barátnőmmel pont a pasik miatt mentünk szét... :( Azóta kibékültünk, de a barátságunk már sosem lesz olyan, mint régen. És mindezt azért, mert egy srác tetszett nekünk.
2010. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!