Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elzarkozik elolem ezert en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elzarkozik elolem ezert en is, miert?

Figyelt kérdés

Ket honapja ismerkedek valakivel akivel az elso percrol fogva megvolt a kozos szimpatia es bizalom de szavakban meg viselkedesben megsem tudok mellette teljesen felengedni es szerintem o se.

Rengeteg idot toltottunk egyutt, egy het utan mar lakaskulcsot is kaptam, es sokakkal ellentetben nem a szex fogja meghatarozni a kapcsolatot de az elso perctol fogva nagyon jo es ez nekem igenis szerepel az elso harom “fontossagi” sorrendben.

De valamerr azt erzem hogy mondanek neki doglokat, es megsem tudok, nem tudok “racsatlkozni”.. Sok kozos erdeklodes, velemeny... es megsem o ugyanezen a velemenyen van hogy o nem tud engem hova rakni hogy mit gondolok mit erzek.. es en nala detto ugyanezt erzem... valahogy elmegyunk egymas mellett..

Senkinel sem tapasztaltam meg ilyet, en nagyon kozvetlen vagyok emberekkel konnyen teremtek veluk bensoseges kapcsolatot... hamar megbiznak bennem.. es ez mar kolcsonos a komunikacioban is.. Nala ezt valahogy nem erzem..

Aki erzett mar hasonlot vagy erti amit probaltam leirni segitene megoldast talalni ra? Nyugodtan kerdezhet is valaszolok szivesen ha segit atlatni a problemamat a helyzettel.....:)

Koszonom a valaszokat....

22n


2019. ápr. 7. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Telefonban is van köztetek fal? Nekem volt olyan, hogy nagyon mélyen tudtunk beszélgetni, ha nem láttuk egymást, de szemtől szemben ott volt a fal.
2019. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem sokat telefonalunk egymassal munka kozben azert nem, munka utan pedig par percet es azt is csak azert h hol talalkozunk ebedelunk e egyutt, mert delutan ugyis talalkozunk..
2019. ápr. 7. 12:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
O mennyi idos? Nem lehet, hogy hamar kezdett bele ebbe a kapcsolatba az elozoje utan? Nekem ilyesmi az elso gondoltaom, hogy eroltetne, de latja, hogy nem igy megy.
2019. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

34 eves


Felevre ra ismerkedtunk meg ahogy szetment az elozo csajaval aki egy eredeti hulye **

2019. ápr. 7. 12:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat, akkor az nem olyan sok ido. Bar, nem tudom, meddig voltak egyutt, egy hosszabb kapcsolatot ennyi ido alatt nemigen hever ki, aki melyen benne volt. Nem tudom, nekem igy nem lenne kedvem eroltetni, mert a bizalom lenne az alap. Max barátságnak tudnám elkepzelni. De ez a te dontesed.
2019. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
A szokásos mantra. A "kislány aki már kiforrott nőnek képzeli magát" nem tud mit kezdeni a "felnőtt férfival, aki viszont a ropogós, friss puncira vágyik"
2019. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolso, hat te hulye vagy :)
2019. ápr. 7. 13:05
 8/12 A kérdező kommentje:
5os igen en is lassan ezen a hozzaallason leszek ugyanis volt h hivta a volt noje mikor egyutt voltunk bulizni barati tarsasaggal.. de o lekoptatta.. es engem mar ez is k..rvara zavart hogy az a lany nem kepes lekopni..
2019. ápr. 7. 13:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen hülye vagyok, te pedig a sokadik kérdező itt aki ilyesmi problémával küzd.

Jön egy 18-22 közötti lány aki összejön egy 30-35 körüli pasival. Természetesen a lány saját bevallása szerint a koránál érettebb, nem apakomplexusos, és nem anyagi vagy egyéb alantas motiváció van a háttérben. A férfi tökéletes, stabil egzisztencia, önálló lakás, függetlenség, nincs feleség elől bujkálás stb. Elvileg minden oké, nagy figyelmet kap a lány, nem csak szexkapcsolat, de mégis a kapcsolat legelején már lefekszenek, mint esetedben is, bizalmi dolgok megvannak, lakáskulcs, szülőknek bemutatás, összeköltözés, kinél hogy. Látszólag gyorsan, nagyon komoly kapcsolat alakul ki. És mégis érzelmileg nincs meg az összhang, valami nem oké.

De természetesen hülye vagyok, és a tiétek egyedi eset:)


31 éves férfi vagyok, vannak elképzeléseim errl a szituációról, de úgy tűnik ismételten felesleges lenne részletesen leírni;)

2019. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nem szeretnék bunkó vagy sértő lenni.Viszont igazat adok annak a válaszolónak, akit te lehülyéztél.

Először is, ez a hirtelen lakáskulcsot kapok dolog nekem bizarr. Előbb meg kéne ismerni azt, akivel kapcsolatot kezdünk.

Másodszor,érett férfiként simán pörgethed téged az ujja körül.Te kötődsz hozzá, így fel sem tűnik.

Harmadszor, szintén lehülyézed, minősíted az exét, holott nem is ismered. Azon azért elgondolkodnék a helyedben, ő vajon miért is ex. Gondolom, nem csak a csaj hibája. Csak erről a pasid már nem mesél. Azt sem tudhatod, a hátad mögött beszél-e vele a barátod.

Persze a te életed, a te döntésed.. de biztosan ő a te embered???

Üdv. :Egy nő a harmadik ikszben!

2019. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!