Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mért érezzük cikinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mért érezzük cikinek emberek közé menni, amikor erekciónk van?

Figyelt kérdés

Amikor normálisan fel vagyunk öltözve, akkor általában nem látni. Én arra gondolok, amikor felébredünk reggel pizsamában, vagy alsógatyában, és vannak körülöttünk emberek (pl. család, vagy kolesz, esetleg valamilyen tábor). Ilyenkor nagyon feltűnő, és vagy csak ücsörgünk, takaróval takarva az ominózus testrészt, amíg el nem múlik, vagy pedig próbálunk úgy eljutni a fürdőszobába vagy a ruháinkhoz, hogy senki ne vegye észre, szóval valamivel eltakarjuk.

Ez rám is teljesen igaz (ráadásul én reggel szoktam fürdeni, szóval még jobban kell "trükköznöm, ha emberek között vagyok), viszont nem tudom magamban megfogalmazni, hogy miért van ez. Szerintetek?


2010. júl. 4. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Én nem tudom, mert lány vagyok!:$
2010. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, viszont rám is teljesen jellemző.
2010. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
számomra nem ciki, de azért énis kerülöm [leszámítva akt. barátnőt]. Ez igazából a "nem rájuk tartozik" téma miatt van.
2010. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem órán szokott felállni. Amikor el kell köszönni a tanártól, folyton a paddal kell lenyomnom, hogy ne lássák. Én is cikinek érzem, ha feláll, de nem tudom miért :S
2010. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
háááát a családomban erre nem kell figyelni reggelente annyira. nem mutogatom magam de ha éppen nem figyelek eléggé tesóm csak röhög anyám meg tudomásul veszi:D persze koliban már nem ilyen laza a dolog, ott már én is rambózok ruhákig.
2010. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
az én barátomnak is pont most volt egy ilyen sztori, strandon voltunk, kenegettem naptejjel és ez valahogy olyan hatással volt rá hogy felállt neki:D azt se tudta szegény mit csináljon. Azt mondják ilyenkor arra kell gondolni, hogy 'focifocifocifoci':D:D
2010. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fúú, én egyszer egyik reggel apám keltett fel, és észrevettem hogy áll. Mondom magamba: még ráérek picit feküdni addig lenyugszik. 3-4 perc múlva rám szól apám, hogy mi a fenének nem kelek már fel, és mivel amúgy is ingerült voltam, jól rákiabáltam hogy: "Azért mer feláll a f@szom b@zdmeg!" Erre ő gyorsan kivonult a szobából. Na az ciki volt, azóta nem is került szóba. 17/F

De hogy miért ciki azt én sem tom.

2010. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
ilyenkor rakj melle 2 nagyjabol a farkadhoz hasonlo meretu repat - es figyeld a reakciokat
2010. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

21:41es! xd poén. :D


Amúgy én sem tudom, mert lány vagyok. :D

De sztem ez nem ciki. Természetes, egézséges dolog (persze csak egy bizonyos határig:P) :).

Csak cikinek érzitek, de néha még a környezet jobban zavarba jöhet ilyenkor, mint maga az illető. :D

2010. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
mert az álló fütykös a szexualitás egyik fő jellemzője,és mint tudjuk,a szexualitást nem plakátoljuk ki,egyfajta tabu...persze normális körökben...és ez nem csak azt a személyt hozhatja zavarba,akivel történik,hanem a környezetét is.Te is zavarba jönnél,vagyis zavarba nem,de furcsa lenne,ha egy csaj teljesen pin@nyáltól átázott nadrágban flangálna előtted.
2010. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!