Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves srác vagyok, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves srác vagyok, azt hiszem megtetszett egy csoporttársam, aki szintén fiú. Összezavarodtam, sokat vagyunk együtt, sokat nevetünk, jól érezzük magunkat egymással. Próbáljak lépni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem baz*d fejbe magad egy cserépedénnyel ... Ha félépültél akkro gondolkozz el rajta hogy miért tetted,És ha még 1x ilyen jutna az eszedbe leközelebb valami keményebb és nehezebbel próbálkozz
2010. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem csak szimplán jól érzed magad vele, és könnyebben feloldódsz a társaságában?
2010. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy ez a dolog viszonzott, akkor lépj. Bár részedről már nincs barátság, szóval szétbarmolni valójában nem tudsz ezzel semmit.
2010. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

valamelyik nap, mikor beszélt hozzám, azon vettem magam, hogy arra gondolok milyen jó lenne ha megcsókolhatnám..


eddig barátnőim voltak, most ez nagyon új nekem :O

2010. dec. 5. 14:49
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

előbb tudd meg valahogy, mi a véleménye a témáról

a fiúk nagyon állat módon tudnak viselkedni a másokkal

2010. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Puszta kíváncsiság nem lehet?
2010. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
tuti kíváncsiság, hát mi más, de nagyon sokat gondolok rá... valahogy majd óvatosan kikérdem a témáról, vagy esetleg később elmondom neki mi van, lehet ennél az is jobb lenne ha inkább nem is találkoznánk
2010. dec. 5. 14:59
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Közeledj hozzá ha teszik neked nem tehetsz róla hogy ilyen vagy hormontermelési problémád van ennyi az egész.De ha nagyon zavar a gyógyszertárakban lehet venni hormonmódosító féleséget
2010. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
elmondod, csak aztán nehogy az egész csoport ezen röhögjön 3 évig...
2010. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, maximum lebúzáz, nem tom ilyenkor mit kell tenni, én még csak csajok iránt éreztem így.

20f

2010. dec. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!