Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek kapcsolatot olyanna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek kapcsolatot olyannal, akivel nem egy városban laktok?

Figyelt kérdés

Sokan hülyének néznek ha kijelentem, hogy nem szeretnék barátnőt csak abból a városból ahol élek, vagy ahol fősulira járok. Nálam az nem fér bele, hogy hétvégére hazamegyek, és onnan még menjek a barátnőmhöz vagy 30 kilométert fél, max. egy napért. Szerintem nem volna túl jó kapcsolat, hogy egy héten 1-2x látom, és a legtöbbet messengeren beszélgetnénk.

Ti hogyan vélekedtek erről?



2019. ápr. 9. 07:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

dettó.

nekem sem fér bele az életembe, hogy hétvégén, vagy akár hétköznap sebtében meglátogassam. Azt meg nem várom el, hogy ő jöjjön folyton. Ez van. Nem is látok potenciális barátot senkiben, akivel nem egy városban lakom (oké, a szomszéd falu még belefér, mert akkor ált. naponta bejön a városba).

2019. ápr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatot igen, úgy max. 50 km távolságban. Volt is ilyen csajom néhány, lementem a csajszihoz éjszakára. Számomra ideális az ilyen, mint említettem, 50 km távolságig, ennyi autóval semmiség...
2019. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a távolság a gátja a kapcsolatnak, hanem az ember személyisége. Engem például nem érdekelne ha a pasi Nemesrempehollóson lakik, én pedig Piripócson. Hisz csak átmeneti lenne a távolság, ha két ember szereti egymást akkor törekednek arra, hogy közelebb kerüljenek egymáshoz, mihelyt lehetőség van rá.
2019. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A szomszéd falu, ami 4-5 km az semmiség, persze.


Szexkapcsolatba beleférne a távolság, nekem is, csak azt meg nem akarok. Akivel szexelnék azzal járni is szeretnék, úgy vagyok vele.

2019. ápr. 9. 08:14
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hármassal értek egyet.Râadásul,ha szeretsz valakit,akkor nem lusta az ember utazni,hogy találkozzanak.
2019. ápr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem a lustaságról van szó, vagy arról, hogy lusta vagyok felülni a buszra, levezetni hozzá (imádok vezetni). A gond inkább az, hogy hétből hat napig nem látom. Két hét alatt együtt vagyunk kb. 48 órát. Ez hol normális?! Egy éven keresztül ez nem tudom, hogy működne jól...
2019. ápr. 9. 08:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem kezdenek ismerkedni, de ha úgy alakul,hogy olyan valakivel hoz össze a sors, aki máshol lakik, és szerelmes lennék bele, akkor igen. Viszont soha nem költöznek el vidékre.
2019. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha az esetem lenne és lehet vele tervezni akkor simán, aztán majd eldöntjük hol legyen a folytatás. Volt győrben barátnőm úgy hogy Budapesten éltem, szerencsére az autópálya miatt 1 óra alatt háztól házig értem, az úgy nem sok. Inkább anyagi szempontból volt költséges, egy hónap alatt 3000-3500km mentem, ami alaphangon 90-100k kiadás volt az autóra.
2019. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát attól függ. Budapesten élek, ha a jelölt szegedi lenne, akkor inkább elengedném a dolgot, de Érdig elmennék. :D

Értem én, hogy szeretni kell egymást és akkor majd nem lesz akadály, de miért várnám meg, hogy beleszeressek? (Gondolom, netes ismerkedésről van szó.)

2019. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kezdtem. Már egy városban lakunk, 10 éve a férjem. 😊
2019. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!