Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek komoly kapcsolatot egy olyan férfival, aki elhasznált rongynak néz egy olyan nőt, akinek már gyermeke van?

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 11:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekek, ne csináljuk már! :D
2017. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
89%
nem
2017. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
13%

Igen, mert felelősségteljes, érett gondolkodású, hogy nem kezd felelőtlen, éretlen nővel, aki a semmire bevállalt egy gyereket.


Saját életet, saját közös gyermeket szeretne, ahogyan én is.

2017. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
#3 gondolom te az a fajta férfi vagy, aki miután csinált egy gyermeket keres szeretőt mert az asszonyt elhasználta :D
2017. nov. 10. 11:03
 5/50 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező!


Nő vagyok!

2017. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
87%
Komolytalant sen
2017. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
#5 akkor elnézést. Akkor úgy gondolod ok, hogy ha szülsz majd a férjednek te is csak egy elhasznált nő leszel a szemében?
2017. nov. 10. 11:07
 8/50 anonim ***** válasza:
14%

Miért lennék elhasznált nő a férjem és a gyerekeim apja, szemében? Az ő gyerekét szültem meg és együtt neveljük.


De más férfi szemében? Miért ne lehetnék az?


Én se nevelném szívesen más nő gyerekét, ugyanehhez joguk van a férfiaknak is, ezt eldönteni, hogy van-e kedvük ilyet tenni, vagy nincs.


Én, egyetértek azokkal a férfiakkal itt az oldalon, akik azt írják, hogy nem mennének bele olyan kapcsolatba, ahol a nő felelőtlenül szült gyereket, aztán egyedül maradt.


Én, mélyen elítélem ezeket a nőket, mert felelőtlenül játszadoznak gyerekek életével és ugyanezen "nők" miatt, ítélik el a nőket, a munkaerőpiacon is.

2017. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
91%
Draga 8: a vyereket nem egyedul csinalja a no. A felelotlen a pasi, aki lelep egy masik punciert es a gyereket meg veletlenul sem nevelne.
2017. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
45%

#9


Egy kapcsolat "tönkre menetéleben", sosem csak 1 ember a hibás.


Egy kapcsolathoz 2 ember kell, ahogy ahhoz is, hogy tönkremenjen.

2017. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!