Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányos apukák és anyukák, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos apukák és anyukák, ti elfogadnátok egy cigánygyereket vejeteknek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha árva lenne és nincs rokonság,akkor talán igen, de egyéb esetben biztosan nem.

40F

2019. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Sok mindentől függ. Ha sikerült neki kiszakadni teljes mértékben ebből a közegből, más a viselkedése, a mentalitása akkor semmi gond nincs ezzel. Hogyha a bőrszínén kívül semmilyen formában nem mutatkozik meg rajta a származása akkor gond nélkül elfogadnám. Persze az is nagyon fontos, hogy hogyan bánik a gyerekemmel. De ez származástól függetlenül így van.
2019. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok apa, nincs gyerekem. Igazság szerint rasszista se vagyok, de ha lenne lányom, biztos hogy nem.
2019. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Egy "cigánygyereket" nem, de egy roma számazású férfit aki tisztességesen viselkedik a lányommal azzal nem lenne problémám. Nem vagyok előítéletes és ismerem annyira a lányomat, hogy tudjam képes eldönteni, hogy kit szeretne maga mellé, ha ő úgy érzi, hogy egy roma származású fiatalember mellett találta meg a boldogságot akkor nem lenne vele semmi bajom.
2019. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nincs gyerekem,de ha lenne,ki is tagadnám.
2019. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha a gyerekem összeállna egy cigánnyal, akkor választás elé állítanám. Én nem viselnék el egy cigányt a családomban.
2019. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Előítéletes vagyok elismerem, de mint szülő jót akarok a lányomnak és azt gondolom hogy nem lenne jó neki ha egy romával kötné össze az életét.
2019. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Rockarc ***** válasza:
69%

Merem remelni, hogy ugy neveltem, hogy ennel azert magasabbra teszi a lecet.


42F

2019. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy elfogadnák-e? Nem ők döntik el, hogy kihez megy hozzá a lányuk.
2019. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szülő, de biztosan tudom, hogy anyukám még meg is békélne a dologgal, nem érdekli. Na de apukám. Biztosan nem hagyná.
2019. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!