Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Balaton-szerelem-szex, lehetsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balaton-szerelem-szex, lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Hamarosan megyek a barátnőimmel a Balatonra, és azt tervezzük, hogy bulizunk sokat, nézelődünk, pasizunk (nincs pasink, bulizni ritkán szoktunk). Az a helyzet, hogy már csak én vagyok szűz a társaságban, a többieknek volt szexuális kapcsolatuk. Azon gondolkoztam, hogyha megtetszik egy pasi, "odaadjam-e" magam vagy inkább (ha már vártam ennyit), ne, és csak olyannal szeretkezzek, akit szeretek? Tavaly mikor voltam Balatonfüreden, sok pasi volt, aki szeretett volna megismerkedni velem, de én akkor még túlságosan is félénk voltam, nem nyitottam... Most úgy érzem, hogy szükségem van a szex-re, egy pasira, aki átölel, ilyesmik. :D Lehet, hülyén hangzik, de ezt érzem most. Furcsa, de ha a Balcsin vagyok, és nézem a naplementét, különös érzésem van mindig, olyan "most kell egy pasi, aki csak az enyém" típusú érzés. :D

Szóval, merjek ismerkedni, pasizni???

(20éves lány)


2010. júl. 4. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hát 20 évesen lassan itt az ideje....


mondd meg mikor mentek azt talizunk:)

2010. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Keress egy döglött angolnát és...........
2010. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ne alkalmi partnerrel veszítsd el a szüzességed. írj magadról pár sort mailban és segítek (nem elveszíteni, keresni)
2010. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ismerkedni merj,de ne add oda magad az első pasinak csak azért mert Balaton,meg nyár,meg a barátnőid sem szüzek... Szerintem várj addig,még komolyra fordulnak a dolgok egy fiúval,és szeretni fogjátok egymást,az első élményed legyen jó,és szerelemből tedd meg,mert egész életedben emlékezni fogsz rá,és ne legyen rossz élmény! :)
2010. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

:D


Július 20-a környékén megyünk, ha minden igaz. :)


Nem feltétlen a szex-re hajtok, egyszerűen, ha úgy adódik, hogy megtetszik valaki, és érzem, hogy akarom, akkor miért ne, nem?

Köszi a válaszokat! :)

2010. júl. 4. 23:50
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

persze, merj ismerkedni ha van rá lehetőséged pasizz be, de szerintem ne add oda a szüzességed az első pasinak akivel szembekerülsz a balcsin, meg persze a másodiknak se :)

az is szép ha megismerkedsz valakivel ott és ha továbbra is tartjátok a kapcsolatot és valami komolyabb is lesz belőle, akkor tedd meg vele

az se jó, hogy a végtelenségig "tartogatod az igazinak", de szerintem az elsőt jobb szerelemből megtenni és nem egy kis fellángolás miatt

2010. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
23:49, köszi, igazad van! :) Az nem jutott eszembe, hogy elveszítsem, csak mert már a barátnőim nem szüzek... Szerencsére nem az a fajta lány vagyok. :)
2010. júl. 4. 23:51
 8/16 anonim ***** válasza:

ha gondolod most is megbeszélhetünk egy talit és ki tudja...

írj privit:D

2010. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
23:50, köszi! :) Nyitott leszek... :D
2010. júl. 4. 23:52
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem írok privire, írtam, nem a szex-re hajtok...


Buliban vagy a strandon, esetleg amikor sétálunk, és meglátok egy pasit, aki szimpatikus és bejövünk egymásnak... erre gondolok. Akkor jöhetne szóba valami...

2010. júl. 4. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!