Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác nem akar többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác nem akar többet randizni velem, mert drága ruhákban járok. Ez normális?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, átlag feletti fizetéssel, jó családi háttérrel, és szeretem a szép ruhákat. Megismerkedtem egy sráccal, eddig minden szépen ment, de randizni hívott egy étterembe, és amikor lesegítette a kabátomat, meglátta a címkét benne, és teljesen kiakadt rám, hogy miért nem mondtam meg, hogy gazdag vagyok... azóta nem keresett, és baromi rosszul esett, mert nem állt szándékomban ezt kiemelni, nem akartam az anyagi helyzetemmel kérkedni. Keressem én, vagy hagyjam? Egyáltalán normális dolog ezen kiakadni?
2018. márc. 11. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Normális vagy sem, ez van. Mindenki azon akad ki amin akar.
2018. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Alapból nem normális dolog “kiakadni” ezen, de a legtöbb ember nem tudja kezelni az efféle helyzeteket.

Gondolok itt pl arra, hogy kisebbségi komplexust okoz nála a helyzet.

Ez szimplán azért van, mert a legtöbb embernek nem kell megtanulnia kezelni ekkora anyagi különbségek közepedte létező kapcsolatokat.


Nem tudom mi a jó megoldás, próbálkozhatsz nála ha szeretnél.

Te is rávilágíthataz arra, hogy irreális felvetés volt a részéről, hogy számot adj az anyagi helyzetedről.

Viszont a kapcsolatotok csak akkor működhetne, ha túl tudnátok jutni ezen, szóval megtanulná kezelni ezt a helyzetet, de te is valamennyire, hogy ő ennyire túlérzékeny a témára.

Ez valójában elég nagy kihívás, és nem nagyon hiszek benne, hogy sikerülne.

Csak akkor javaslom a további próbálkozásokat részedről ha komolyan érdekel, mindemellett jó élettpasztalat lehet mindkettőtöknek.

2018. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Kamu
2018. márc. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Éretlen vagy kisebbségi komplexusa van. Hagyd!
2018. márc. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
Biztos, hogy ez a valódi oka annak, hogy nem keres téged?
2018. márc. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennek teljesen egyszerű oka van. Vonzod a pasikat rendesen és ez neki zavaró ha szeret.
2018. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Ő egy kretén, én helyébe próbáltalak volna ráébreszteni, hogy ez nagyon nem jó út.
2018. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia vixen :D
2018. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem akartál kérkedni az anyagi helyzeteddel, de mégis sikerült.

Neked csak az egyik kabátod, neki meg négy havi fizetése... Ezt nem minden férfi tudja kezelni, úgyhogy hagyd a srácot és keress magadnak egy jómódú férfit vagy egy olyat akit ez a dolog nem zavar.

2018. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsit gondolkodj el a dolgon. Lehet, hogy a kabátod annyiba kerül, mint egy egész havi fizetése. Lehet, hogy te szórakozásra költesz csak annyi, amiért ő egész hónapban dolgozik. Gondolkodj el kicsit ezen, hogy vajon fordított esetben te hogy tudnád kezelni a helyzetet. Biztos, hogy erős lenne a kisebbségi komplexus. Nem mindenkit vonz a fényűzés és a gazdagok világa egyébként, van akit taszít az egész.

Automatikusan elkönyvelte, hogy irreális, teljesíthetetlen elvárásoknak kéne megfelelnie melletted és inkább lépett. Senki nem akarja magát egy utolsó, értéktelen senkinek érezni 24/7 a másik mellett. Te boldog lennél úgy?

2018. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!