Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a párom vita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom vita alatt temperamentumosabb lesz? Ti párotokra ez jellemző?

Figyelt kérdés
Szóval már régóta együtt vagyunk, de a kapcsolatunk elején ez nem jelentkezett, mint probléma. Ha vitatkozunk, akkor néha elég hevesen reagál, pl. : hagyjam békén a f***ságokkal, hasonló szavajárások. Az előtte lévő kapcsolataiban nem voltak viták, igaz hamar is tönkre mentek. Nem olyan jellegű válaszokat szeretnék, hogy egy szemét és hagyjam el, mert nem az. Az a baj, hogy ez a heves reagálás sokszor az én részemről is megvan mégis bánt, amikor így úgymond nekem esik :( mert azért mégiscsak én vagyok a nő.
2019. ápr. 12. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha te is ilyen stílusban kezeled a konfliktusokat, miért lep meg annyira, hogy ő is ilyen? Elég dedós veszekedéseitek lehetnek, de nem értem, miért releváns a történet szempontjából, hogy nő vagy.
2019. ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
2 "felnőtt", akik képtelen a normális kommunikációra és problémakezelésre. Az alapján, hogy ez mennyire gyakori és hétköznapi jelenség, mondhatjuk, hogy normális. Gyereket azért, légyszi, ne vállaljatok.
2019. ápr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ti ketten meg ha nem pszichologuskent praktizaltok, legyszi ne adjatok...
2019. ápr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én párom is "temperamentumosabb" de szerintem minden ember az, mikor védenie kell az igazát, az értékrendeit. Még az is, aki teljesen nyugodtan reagál, valószínüleg rengeteg munkája van benne.

Én azt mondom amíg nem kiabál, nem üt meg és nem bánt téged vagy a számodra fontos eszméket, embereket, értékeket akár fizikailag vagy akár szavakkal, addig nincs vele baj. Miután ez megtörténik az már nem vita hanem veszekedés és az igen alpári dolog.

A történetben az egyetlen rész ami nekem nagyon nem tetszik az nem a káromkodós rész, hanem az, hogy azt mondja "hagyd békén" ami azt feltételezi, hogy szőnyeg alá akarja seperni a problémát. S ez hosszútávon nagyobb gond mint káromkodni

2019. ápr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normàlis. Az emberek többsége nem tanult vitatkozni, érvelni. Csak làt valamilyen mintàt a szülőktől, a tvből. Vagy leültök és megbeszèlitek, fejlesztetek egymás vitaképességein vagy elfogadod.


Az meg irreleváns hogy ki a nő/férfi vita szempontjàból.

2019. ápr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha te is így beszélsz vele,akkor ne csodálkozz,ha ugyanazt kapod vissza. Ilyen nincs,hogy 'én nő vagyok ezért beszélhetek rondán a másikkal,de ha velem beszélnek csúnyán,hát akkor az mi már'... A saját stílusodon változtass először,aztán majd meglátod az övé hogy alakul.
2019. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!