Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki mellett olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki mellett olyan vagyok, amilyen nem jellemző rám, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mint aki nem tud viselkedni. Nem vagyok kedves, mindenen megsértődöm, stb.

Nem szeretem? Vagy épp ellenkezőleg?

Mi bajom van?

Több, mint egy éves párkapcsolat.


2019. márc. 24. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Azt, hogy igazából helyzettől függően ilyen is vagy.

Lehetséges, hogy már nem bírod elviselni a srácot.

Amúgy árulja már el valaki, hogy miért kell mindent külön sorba írni?

Vagy az ilyen kérdéseket mindig ugyanaz írja ki?

2019. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jé, a te hozzászólásodban is minden mondat külön sorban van...
2019. márc. 24. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

#2: Ez fájt...

[link]

[link]

2019. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En akkor voltam ilyen a parommal amikor mar legszivesebben szakitottam volna, csak nem tudtam kimondani, emiatt frusztralt voltam es allandoan hisztis es kedvetlen voltam mellette, pedig ahogy masokkal, haverokkal vagy kollegakkal talalkoztam, beszeltem, azonnal jokedvu es normalis lettem.
2019. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt éli meg valaki, hogy nem tudja miért viselkedik valahogy egy adott szituációban az azt jelenti, hogy az önmagára irányuló ismeretei egy nagyon szűk spektrumot fednek le, tehát híján van az önismeretnek ami hozzásegítené a helyzet tudatos megértéséhez.


"Nem szeretem? Vagy épp ellenkezőleg?


Mi bajom van?"


Ezen kérdések a fenti állítást támasztják alá, ugyanis nyilvánvalóan kiderül belőlük, hogy az adott személy(te) nincs tisztában a saját érzéseivel és reakcióival.


"Ha valaki mellett olyan vagyok, amilyen nem jellemző rám..."


Itt érdemes megfogni a gondolatmenetet, ugyanis ezen mondat azt jelenti, hogy azok a tulajdonságok és reakciók amiket az impulzus(ami a jelenlegi partner) hatására megélsz a személyiséged számodra eddig ismeretlen részeit képezik, tehát benned voltak és vannak (hogy lesznek-e az attól függ mennyit tanulsz a helyzetekből).


Tehát !jellemző rád!, csupán eddig nem volt meg hozzá a megfelelő partner akin keresztül fel tudtad volna ismerni.


Ugyanis minden párkapcsolat egy nagyon komoly lehetőség a személyiségfejlődés szempontjából, ahol a társ tartja a tükröt amiben meglátjuk önmagunk valóságát.


A tudatosság a kulcs.

2019. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!