Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK mi az amit nem szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK mi az amit nem szerettek szex közben és/vagy előjátékban, mi az amitől a falra másztok? Hogyan lehetne a legjobban a kedvetekre tenni? Ne kíméljetek. ;)

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 07:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Leírhatjátok a legrosszabb élményeiteket is, mondom ne kíméljetek.
2010. júl. 5. 07:23
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ezekkel a kérdésekkel kilehet kergetni a világból.... Ilyet csak balfa***k kérdeznek akiknek semmi önbizalmuk. Am teljesen mindegy hogy itt ki mit ír mert változó hogy ki mit, és hogy szeret.
2010. júl. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Látom akkor a kérdések az egyik. köszi a választ XD
2010. júl. 5. 07:53
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

így van, én fiúként mondom neked, full mindegy, a helyzet adja, de annál nincs durvább helyzet amikor még meg is kérdezed a csajszit h mit szeret ? :))) áááááá nagyon kemény, figyelj azt fogja szeretni, amit kap, de azt keményen kapja meg, és kész, ne tököréssz, na főleg ne ilyen kérdéseken járjon az agyacskád szex közben


hidd el, bevallottan vagy sem, a lányok zöme azt szeretei ha egy fiú határozott, kemény, és kérdés nélkül megpakolják alaposan ... nem hogy megkérdezni "drágám, lenne kedved a szádba venni?" ... na nem, ehelyett kérdés nélkültorko izé xxxx ...

2010. júl. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

lányok zöme azt szeretei ha egy fiú határozott, kemény, és kérdés nélkül megpakolják alaposan ...

Ezzel teljesen egyetértek.

De a kérdésedre is válaszolva:volt egy pasim,akivel csak akkor lehetett szexelni,ha én kezdeményeztem.Baromi izzadós volt,és amikor Ő volt felűl,szó szerint csöpögött rám az izzadság.Undorító volt.Nem volt szinte semmi előjáték,mert Ő nem szerette.De az nem volt baj,ha én leszo.tam.Tehát annyi volt az egész,hogy csókolózás,én vetkőzzek le (közben Ő is levetkőzött),betette,gyorsan elment,és kész.Na nem is tartott sokáig ez a kapcsolat,holott a legjobb ember volt,akivel eddig találkoztam (egy életet le lehetett volna vele élni,de nem így)

2010. júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én asszem határozott vagyok.
2010. júl. 5. 09:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Asszed, határozott vagy? :D Határozott válasz..
2010. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"De az nem volt baj,ha én leszo.tam"


hát és miért, neked talán baj volt ? sztem eg ylánynak ez legalább olyan élvezetes mint a fiúnak, vagy ha nem, akkro ott valami nem oké ..

2010. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ejj-ejj gyerekek.

A szex vagy legyen határozott és kemény vagy legyen gyengéd, érzéki szeretkezés. Ennyi a különbség. Ha szexről beszélünk, jöhet bármi a kötözéstől a szajhás ütlegelős játékokig, ez egyénfüggő én mindkettőt szeretem. Az a falramászós, mikor megáll és megkérdezi: jó így? Szerencsére a párom totál kiismer minden téren, és nincs probléma, max utána, mikor 'pihegünk' kérdez rá egy-két dologra + véleménymegosztás :D Közben nem kellenek felesleges kérdések.

17/L

2010. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!