Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri 20 éves koromban már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri 20 éves koromban már a karrierre koncentrálni? Majdnem Minden nap 12 orázok, nincs időm semmire, már egy éve kapcsolatom sem volt, szorakozni se tudok elmenni, vagy inkább vissza kéne vennem es élni az életem?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Koncentralj a karrierre!!!!

Neha iktass be egy kis szunetet, de a karrier, a hosszu tavu celok legyenek fontosabbak!

Es akkor nem ragadsz itt es irogatsz 35 evesen is, hogy sikertelen csorokent van eselyem not talalni?

2019. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit érsz el azzal, hogy 12 órázol? Mennyivel tartasz előrébb, mint 1 éve?
2019. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont rossz amit az első ír. Még fiatal vagy és úgymond nem éltél. NEM azt mondom, hogy sz.arj a munkára és ne csinálj semmit, de így egyszer csak arra fogsz eszmélni, hogy 30 éves vagy, szuper karrierrel, de még nem éltél, nem szórakoztál, nincsenek kapcsolataid, se baráti, se szerelmi és ilyenkor ezt már nehéz behozni. Nem lehetetlen, de nehéz.
2019. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a sajat tapasztalatomat irom.

En "eltem". Most 43 evesen jarok egyetemre, hogy valami karrierfelet osszekaparjak. Mindenki azt kerdezi, hogy es eddig mit csinaltal?

OOOO buliztam...


En akkor is azt mondom, hogy koncentraljon a karrierre, de iktasson be szuneteket es figyeljen oda, hogy tenyleg van legalabb 1-2 este ami szorakozassal telik.

2019. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Karriert úgy is lehet építeni, hogy nem szakadsz bele. Semmivel nem lesz több esélyed karriert építeni ha 12 órázol. Főleg ha nem is ennyire vagy bejelentve.

A kettő simán megy egyszerre, csak meg kell találni az egyensúlyt. Ezzel annyit fogsz elérni, hogy pár éven belül teljesen kiégsz és már nem is fog érdekelni a hivatásod. Ezért karriert építeni sem fogsz tudni.

2019. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan munkában 12 órázol, amiben lehet karriert építeni? Magadnak dolgozol, te osztod be az idődet? Ha nem, akkor inkább olyasmivel töltsd a 8 óra feletti idődet, amivel a jövődet építed, legyen az kapcsolat, tanulás vagy vállalkozási ötlet. De ha még jól is szervezed a jövődet, akkor se lehet napi 12 órában hatékonynak lenni, pihenni biztosan kell, mert ki fogsz égni, és abból nehéz összekaparni magunkat. A testi-lelki egészséged fontosabb, mint a párezres órabér.
2019. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jó nektek, hogy így építitiek, én eléldegélek 3 műszakos gyártósoros fizuból, aztán kész, bulizni nem járok egyrészt egyedül nem jó, haverom se bulizós így kilőve. Néha mozizás vagy városba kimegyünk, vagy én elmegyek kicsit kirándulni vagy valami, de ritkán, inkább autómra költök szépítgetem ( felni ültetés stb ) aztán néha azzal megyek autózgatni + jó zene közbe, nem rossz. Aztán telik az idő valahogy, amúgy itthon vagyok gépezek néha tévézek.
2020. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!