Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ha a bántalmazó kapcsolatom után nem vagyok képes a társkeresésre koncentrálni?

Figyelt kérdés
Próbáltam interneten ismerkedni, de egyszerűen nem megy. Az jár a fejemben hogy ők is bántani akarnak, és még örülök is annak ha valamelyik férfi csak úgy eltűnik magától. Azóta a volt barátom pedig rossz híremet kelti, meg olyan idézeteket oszt meg amiben mintha engem hibáztatna pl. egy kapcsolatból nem lehet csak úgy kilépni, és hogy egy kapcsolatban mindent meg kell oldani.
2019. febr. 7. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszem, hogy valaha újra tudnék bízni a férfiakban..adj időt magadnak. Ne erőltesd, ha most még nem vagy kész rá, mert csak mégtöbbet fogsz csalódni.
2019. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz bántalmazó kapcsolat alatt? És te voltál a bántalmazó, vagy a bántalmazott voltál? Esetleg kölcsönös volt a bántalmazás?
2019. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én voltam a bántalmazott. A volt barátom erőszakoskodott velem, de részletekbe nem mennék bele, esetleg privát üzenetben.
2019. febr. 7. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
4%

...miért, miért, miért... Miért járnak normális nők tipikus tahó-agresszív bunkókkal?


És a többiek isszák majd meg a levét.


Áh, ez olyan szomorú.

2019. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért erőlteted? Egyelőre építsd fel az életed egyedül, tedd rendbe a fejed, dolgozd fel a traumáidat, aztán majd ráérsz a társkereséssel foglalkozni akkor, amikor készen állsz rá. Ha 1-2 év múlva sincs változás, keress fel egy szakembert, aki segít túllépni a dolgokon.
2019. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy képes normálisan gondolkozni, és belátni azt, hogy azért mert 1 ember bántalmazott, még nem fog a többi is, akkor menj el orvoshoz.
2019. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Adj időt magadnak.

Idő és pszichológus, közben ne ismerkedj.

2019. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sosem voltam képes nôt,gyermeket bántani,ez nem is fog változni soha. És biztos,hogy sokan vagyunk így.
2019. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyire traumatizált állapotban minek keresel társat? Erre tudnál egy érthető választ adni, kérdező?
2019. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!