Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ebböl emelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ebböl emelt fövel kiszállni?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi akivel eddig csak ártatlan flört volt es vartam hogy mi lesz belöle de most ramaszott egy nö akinek most figyelmet szentel , es a kollegak latjak hogy valtozott a celpontja a pasinak

En eddig fel se fogtam mi történik , hogy mennyi figyelembe reszesit csak amikor valtozott a helyzet.

Most cikinek erzem az egeszet , szegyellem es nem tudom milyen pofakat vagjak mikor a masik nö maszik ra es ö elfogadja a helyzetet

Ha ignoralom azt fogja hinni hogy megsertödtem , ha tovabbra is beszelek vele azt fogja hinni hogy versenybe szálltam.

Mit tudok csinalni , hogy emelt fövel tegyem tovabbra is a dolgom a munkaban ?


2019. ápr. 13. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélni vele azt, amit már régen tisztázni kellett volna.
2019. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit beszeljek meg?
2019. ápr. 13. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Először azt döntsd el, h kinek a véleménye számít neked inkább, az ő véleménye(?). Vagy az irigy,ostoba,rosszindulatú kollégáké.

Ez gondolom egyértelmű, úgyhogy a többieket ki is Xelhetjük.

Abba gondolj bele, h arról nem feltétlen ő tehet, h rámászik valaki. Lehet, h teljesen félreérted a helyzetet.

Semmiképp ne ignoráld, mert az nagyon hülyén jön ki. Nyomulnod se kell rá. Egyszerűen csak légy természetes, ugyanolyan, mint eddig, mintha mi sem történt volna. Miért baj az, ha azt hiszi, h "versenybe szálltál?"

A legjobb egyébként az lenne, ha valahol négyszemközt beszélnétek és kiderülne, h most akkor mi is ez köztetek. Amíg ez nem következik be, addig maradj olyan, mint eddig.


Ja és még valami. Neked most végül is a büszkeséged a fontosabb, vagy ez a pasi? Mármint most már te le is mondtál róla és csak az számít, h emelt fővel szállj ki, vagy azért még adnál a dolognak egy esélyt?


Csak azért kérdezem, mert a magányos, boldogtalan nők többsége nem csúnya, nem buta, hanem leginkább csak túl büszkék voltak, amikor nem kellett volna.

2019. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha volt is valami mar nincs mert ha fogadta a masik közeledeset akkor nincs miröl beszelni

Amúgy a buszkesegem fontosabb

2019. ápr. 13. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem tévedsz. Én legalábbis pont ilyen helyzetben van. Egyetlen kolléganőm van aki engem érdekel igazán. Viszont jött egy másik a munkahelyre, akit már korábbról ismertem és ezért,mert rajtam kívül nem ismert mást, folyton velem lógott, de nem volt köztünk amúgy semmi, csak persze mindenki azt hitte, mert a sok irigy rosszindulatú pletykás kolléga szeret kombinálni. Hát mondanom se kell, h az a kolléganő, akit én tényleg igazán kedvelek, eléggé eltávolodott emiatt tőlem. Nagyon sajnálom, mert ennyire nagyon ritkán kedvelek meg valakit, mint ahogy őt. Szeretném valahogy elmondani neki, h mit érzek,de nem is enged rá módot már. Az a baj, h a stílusom miatt általában sokkal rosszabbat gondolnak rólam, mint ami a valóság. A látszat nagyon sokszor csal és nem csak negatív értelemben.
2019. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Emelt fő, büszkeséged :D :D A beképzeltséged sérült.


Lefordítom. Élvezted, hogy teper utánad, de ő ezt egy idő után megunta és most olyan nőnek szenteli a figyelmét, akivel ez kölcsönös, te meg sértve érzed magad, hogy helyetted inkább rá figyel.

2019. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Házi nyúlra nem lövünk, eső után köpönyeg, nem sz/runk oda ahol eszünk, hirtelen ezek jutottak eszembe.
2019. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!