Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek fordult elö ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult elö ilyen, hogy pasi flörtölt veletek és ti nem értettétek, hogy mi történik?

Figyelt kérdés

Tehat gondolok peldaul ha egy pasi hónapokig flörtöl de ti azt hiszitek hogy csak kedves es emiatt nem veszitek a lapot ?

Es mire megértettétek mi történt ?

Volt olyan hogy a pasi áttért más nöre ?



2019. ápr. 14. 06:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Velem folyton elöfordul hogy nem értem a jeleket es azt hiszem hogy csak kedvesseg
2019. ápr. 14. 06:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez gyakori, úgy veszem hogy csak haverkodni akar.
2019. ápr. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De miért akarna csak haverkodni?!

Arra ott vannak a haverok.

2019. ápr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, most lehet hogy van, de nekünk van egy hosszú baráti előzményünk, így még kétségesebb az egész.


Amúgy fordítva szokott lenni. Én csak kedves akarok lenni és ezt ők veszik flörtnek...

2019. ápr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is folyton ez tprténik -_- leginkább azért, mert kevés az önbizalmam és elképzelni nem tudom h bármit akarhatna tőlem egy pasi.
2019. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, de ha úgy vesszük, akkor sosem volt ilyen. Ami flörtnek tűnik, az bizony flört is! Ne legyenek kétségeid... 🙂

És mikor telibeszartam, hogy mit akar tőlem a nő, akkor ja, már mással enyelgett...

Ugyanígy, amikor az én kezdeményezésem nem lett viszonozva, akkor nem akartam feleslegesen erzlködni, és mentem tovább.

2019. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi hónapokig flörtöl és közben áttér másra, akkor az általában a következőt jelenti:

Egyszerre flörtöl minden számításba jöhető nővel, és aki a legpozitívabban reagál, azzal lesz belőle valami. Magyarán több vasat tart a tűzbe: bedobja a csalit, aztán várja, hogy felszedje valaki.

2019. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!