Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik szexinek tartják ha egy pasi cigizik? Ha igen mi az ami tetszik benne?

Figyelt kérdés
Hallottam már egy lány ismerősömtől hogy olyan szexi a barátja miközben cigizik.Más lányok is vannak így vele?

2019. ápr. 12. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 exem szexinek tartotta hogy cigarettázom, valami fétisük lehetett. :)
2019. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy mi olyan izgató benne?
2019. ápr. 12. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor sem tartanám szexinek ha én dohányoznék.Hál istennek eddig mindig nem dohányzó pasijaim voltak.
2019. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Számomra is nagyon szexi, nem tudom megmagyarázni miért. :)
2019. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Persze, nagyon tetszik a nikotinos ujja, a büdös hamutartó szájszaga, a sárga fogai, a büdös ruhája, haja, bőre... Hmm fincsi...
2019. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát en dohányzom, de még senki nem mondta hogy szexi és én sem tartom annak.

A labfetis miért szexi pl?

2019. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Clay Morrow ***** válasza:
Nem tudom, de nekem is mondta az exem, hogy szexi. (Még képet is csinált)
2019. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden exem dohányzott eddig, van benne valami megmagyarázhatatlanul szexi. Olyan sejtelmes, meg játékos is. Volt hogy játszottunk vele, addig nem csókolhattam meg amíg szívta, izgalmas volt:)
2019. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!