Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit "illik", mit nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit "illik", mit nem?

Figyelt kérdés

Ha van barátod, és ír neked egy pasi, aki szerinted ismerkedni akar, de amúgy egyértelműen így nem írja le, te válaszolsz neki?

Megvárod, hogy kiderüljön mit akar?


És amúgy egyáltalán ha kiderül, hogy tetszel valakinek és ismerkedne veled, akkor utána is beszélgetnél vele akár úgy is, ha van párod vagy nálad ez ki van zárva?


2019. ápr. 14. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
A normális emberek nem ismerkednek kapcsolatban. Akik riherongyok, azok meg simán, és meg is csalják a pasijukat.
2019. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nálam kezdeményezett más pasi, pedig van barátom de visszautasítottam, pedig éppen nem volt mindig felhőtlen a kapcsolatunk, de amúgy sem jött be és nekem a barátom kellett.


De olyan is volt, aki azt mondta, hogy attól még hogy van pasim, lehet ismerkedni, lehet kiderül, hogy tetszik stb. De nekem ez nem menne, hogy írogassak valaki másnak is.

2019. ápr. 14. 09:25
 3/13 A kérdező kommentje:

Szóval érdekelt ki hogy látja.

Amúgy nekem is nagyon rosszul esne ha a barátom ismerkedne mással.

2019. ápr. 14. 09:25
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Válaszolok, de nem a pasim hátamögött, hanem nyíltan. De nem társalognék vele, inkább a párommal tölteném az időm, és ezt neki is megmondanám.
2019. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt hogy nyíltan az azt jelenti hogy megmondod a pasidnak hogy írsz neki és hogy mit írt?
2019. ápr. 14. 09:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a kapcsolatod (csak még nem tudsz róla) akkor elkezdesz érdeklődni mások után. Nincs olyan hogy illik vagy nem. Szerintem pár üzenetváltás barátilag, semmit nem jelent. Ha komolyabb, akkor meg el kell gondolkodni rajta hogy mi legyen a jelenlegi kapcsolatoddal.
2019. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én most olyan esetekre gondolok, amikor kiderül, hogy a másik fél ismerkedni akar. Ha mondjuk eleve így indul.
2019. ápr. 14. 09:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azért meg szoktam kérdezni, hogy honnan ismer, mit szeretne?


De ha én nem szeretnék semmit, akkor minek mennék bele akármibe is? Barátság úgysem lesz, idiótákkal meg már körbe vagyok véve. Nincs szükség többre.

2019. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók, lányok vagytok? Akkor írhatok privátot?

Lány vagyok én is nyugi.

2019. ápr. 14. 10:58
 10/13 A kérdező kommentje:
Leírnám priviben a konkrét helyzetet.
2019. ápr. 14. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!