Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha egy kolléganő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha egy kolléganőtök félreértené a „jófejségeteket” és szexuális irányba kezdeményezne? Illik ilyenkor visszautasítani egy hölgyet? Volt valaki így? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mondjuk a férfi mindenkivel jó kollegiális kapcsolatra törekszik, jó természete van, és ezt értelmezi félre a hölgy. Tovább gondolja a történetet. A férfi viszont nem érez vonzalmat a hölgy iránt.

Nem megalázó, durva sértés egy hölgy számára az ilyen visszautasítás? Nem tartják "férfiatlannak" aki visszautasít egy ilyen nő gesztust?

Mondjuk a férfi nem akar munkahelyen ismerkedni, mert később –akár a szakításnál- kellemetlensége lehet ebből. Mert mondjuk ha egy férfi kezdeményez a nőnél és visszautasítják az elfogadottabb.

Volt valakinek ilyen?


2019. márc. 24. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ezt komolyan kérdezed? Nem kell lefektetni valakit, mert elkezdett kombinálni normális, emberi viselkedés miatt.

Ha meg ennyi elég neki, majd rámászik a következőre, nem fog eret vágni.

2019. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Velem volt ilyen, én megmondtam neki, h csak barátként tekintek rá, és ne értse félre a jófejségemet.


Egyetlen kolléganőm van, akivel több is lehetne részemről, vele teljesen más vagyok, mint a többiekkel. Neki bókolok, hogy jól néz ki az arca, jó az alakja, jól áll rajta a ruha, meg ilyesmik. A többiekkel nem csinálok ilyet, max mosolygok rájuk,mégis van aki félreérti.

2019. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Igen, illik, és annyi bőven elég, hogy ha az összes TŐLED TELHETŐT megteszed, hogy ne bántsd meg: fogalmazz kedvesen, de kérlelhetetlen egyértelműséggel. Nyugodtan VÉDD MEG TŐLE MAGAD. És ha ezek után megbántódik, akkor viszont egyáltalán nem kell, hogy te érezd rosszul magadat. Az egyetlen, ami miatt bocsánatot kérhetsz, de amiatt sem muszáj, az, hogy maga a félreértés megtörténhetett (hogy lemosd magadról a "szándékosan adtam neki félreérthető jeleket"-nek még az árnyékát is). Ennyi.
2019. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Hajaj de volt. Általában mindig rosszul jöttem ki belőle, és hatalmas sértődések voltak. Nemhogy sértődések, de olyan szinte próbáltak utána fúrni, ahogy csak lehet. Kb mintha az életükre törtem volna, mindössze annyi volt, hogy próbáltam nem észrevenni a jeleket.

Nőt visszautasítani kb felér egy háborúra való hívással.

2019. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

"Nőt visszautasítani kb felér egy háborúra való hívással."


Elég szomorú, ha így van.

2019. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Fhúú... visszautaztunk 40 évet? :D Kicsit máshogyan néznek ki manapság a társadalmi elvárások, már kezdeményezhet a nő, és igen, ki is lehet kosarazni őket!
2019. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

Nem hallottam ilyesféle illemrōl....

Illembōl megfeltetni valakit, wtf?!


Amúgy kellemetlen helyzet, de túléli a hölgy, talán legközelebb meggondolja, hogy kire nyomuljon szexuálisan..

2019. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha ezt illedelmesen közlöd, jelzed, hogy sajnálod, ha félreértette a helyzetet, akkor megfelelsz minden illemszabálynak és morális elvárásnak.

Amennyiben ezt az adott személy nem tudja érett módon kezelni, csak ő érezheti magát kellemetlenül, nem te.


Számomra az a viselkedés nem lenne elfogadható, ha megjátszod, hogy kölcsönös az érdeklődés, ezzel gyakorlatilag átverve a kolléganődet.

2019. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Oh, hát az ilyet gyakorolni kell. Néha nekem sikerült úgy visszautasítani férfit hogy szinte büszke volt magára utána. Pl, azt mondtam neki: engem a kicsit halkabb emberek vonzanak. Erre ő büszke volt magára, hogy ja hát igen, ő meg egy nagyhangú, társaság közepe. Ha ilyen konkrét különbségeket emelsz ki van esély rá hogy nem sértődik meg, és esetleg hálás hogy foglalkoztál annyit az egésszel hogy belegondoltál mi lehet az ok. Van esély hogy nem sértődik meg.
2019. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Olvastam a popómagazinban, hogy nem illik, kivéve, ha csúnyácska.
2019. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!