Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a gond? Mit rontok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 5évben három olyan nőt ismertem meg, aki nem csak "egyéjszakás" volt, hanem a barátnőm is lett és aki mellett el tudtam képzelni a jövőmet...


Mindhárom kapcsolatom hasonlóan ért véget.


Az első 8hónap után megcsalt a volt pasijával.


A másodikkal nagyon közel kerültünk egymáshoz, órákon át tudtunk beszélgetni. Ha a másiknak valami gondja volt, azonnal megéreztük egymáson... ugyan azt szerettük csinálni, magyon sok közös programunk volt.. de egyszer, amikor együtt töltöttük az éjszakát, reggel még jókedvvel távozott, majd nem láttam két hétig. Egyszer kerestem fb-on, meg se nézte az üzenetemet. Másnap felhívtam, ki volt kapcsolva a telefonja, rá két napra megint kerestem, szintén nem tudtam elérni, otthon se volt, majd egy hét múlva, amikor már nagyon aggódtam érte, felkerestem a legjobb barátnőjét, aki elkezdett velem ordibálni, hogy szálljak ki az életéből.. Majd, amikor véletlenül összefutottam a csajjal, a volt pasijával volt és csak azt a választ kaptam tőle, hogy hagyjam békén, ne keressem, nem akar tőlem semmit. Mai napig nem értem. Kb 3 hónapig voltunk együtt.


A harmadik leányzóval szintén nagyon jól megvoltunk. Nagyon sok közös volt bennünk, összeillettünk. Ő is szeretett engem.

Vele úgy ért véget a kapcsolatunk, hogy a szemembe mondta, hogy ő egy magasabb és jóképűbb pasira vágyik. Szerelmes abba, aki vagyok, de bárcsak külsőleg jobb pasi lennék..


Én rontok el valamit, vagy csak szerencsétlen vagyok? A barátaim csak annyit mondanak, hogy ne vegyem komolyan a nőket...


Az ismerkedéssel nincs gondom. Magabiztos vagyok, jó a beszélőm, bárkit meg tudok nevettetni...

Külsőleg is igényes vagyok magamra, a munkám miatt kötelező is..


25/F


2019. ápr. 14. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek van rossz szériája... Szerintem ne görcsölj rá ennyire, próbáld egy kicsit lazábban venni.
2019. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ne add fel a reményt! A párválasztás nem könnyű dolog, rengeteg a gerinctelen ember. Közülük kell kiszűrni a kevés normálisat. Ez nagy munka, rengeteg kudarccal jár. De a végén szerintem mindenki rátalálhat a hozzá illő párra. 35/n
2019. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Úgy érzem rossz nőket választottál, mindegyiknek volt valami dilije. A választást elrontottad. Amúgy feltehetően a szex se volt eget rengető, a jószex az is nagy tok tud lenni, hogy keressenek, maradjanak.
2019. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Ezek elkepesztoen hülye nők voltak! Azért nem így szokás lezarni a kapcsolatokat!

Nincs veled semmi baj, de ők nem gondoltak veled hosszútávra!

Úgy érzem az összes nő valami lelkigyenge, önbizalom hiányos egyed!

Ki a franc az aki 8 hónap után még az exén gondolkozik, és vissza is megy hozzá? ? Csak egy valódi luzer!

Második hölgyike egy valódi tahó, hogy lehet valaki ennyire tiszteletlen? ? Meglogni egy másik pasassal, hetekre eltünni? Érzelmi intelligencia nulla!

Harmadik meg ... minek kezdett veled egyáltalán, ha nem jössz be neki? ? Általában az ember csak azzal kezd intim kapcsolatban, aki tetszik neki, nem csak úgy valaki a tömegből! Hát ilyet is ki csinál már? ?

Kérdező, ismerkedesnel mondjad, hogy te már komolyat akarsz, eleged van a jatszmákbol. Sok nő szeretne ugyanúgy megállapodni, ahogy gondolom te is.

Ezek a csitrik csak elütötték veled az idejüket, keressél egy érettebb gondolkodású nőt!

2019. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el,csak rossz emberekben bíztál meg.
2019. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!