Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet manapság normálisan bulizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 25 éves lány vagyok, 3 éve van barátom. Nem sűrűn szoktunk külön bulizni, meg hát közös a baráti társaságunk, így alapjáraton ha van valami program a barátokkal, akkor nyilván együtt megyünk. De azért volt már rá példa, h elmentem a barátnőimmel bulizni. Mi a latin, spanyol nyelvű zenéket szeretjük (J Balvin, Maluma stb), ilyen bulikba mentünk eddig is. Imadok táncolni és bar soha nem tanultam, többször jöttek oda hozzám, hogy hol tanultam meg így táncolni, mert hogy ügyes vagyok állítólag. Én nem szoktam ilyenkor a külvilággal foglalkozni, meghallom a kedvenc zeneimet és csak jól érzem magam a barátnőimmel. Ami tény, hogy ezekre a zenékre viszont ilyen csípőtekerős, fenékrázós, “szexisebb” táncot lehet lejteni. Na már most azt tapasztalom, hogy bárhol vagyunk szórakozni, az est folyamán tuti mindig odajön nehány srác, akik bepróbálkoznának nálunk. Mindegyikünknek van barátunk és egyáltalán nem azért megyünk le, h pasizzunk. És annyira idegesítő és kellemetlen, amikor táncolok és azt veszem észre, h valaki már mögöttem riszal és próbálna ismerkedni vagy rosszabb esetben tapizni. Ha csak alldogalunk a pultnál például, akkor is rendszeresen jönnek oda fiúk, hogy Sziasztok lányok, mizu, lenne kedvetek ismerkedni, táncolni stb. Nem vagyok ez a segg és mell kidobós lány, csinosan öltözöm, de egy bizonyos határon belül.

Mert ha ki lenne mindenem, még talán azt mondom értem, ha azt feltételezik, hogy könnyen kapható vagyok, de semmi ilyenről nincs szó és mégis. Már nincs kedvem elmenni buliba, mert én érzem kellemetlenül magam, hogy nem tudok egy normalisat tancolni, anélkül h valaki oda ne jönne.

De akkor is próbálkoztak, amikor barátom ott volt velem, csak épp elment italert vagy mikor a haveri társasággal voltunk szórakozni és barátom beszélgetett az egyikükkel tőlem messzebb. Sőt...egyetlen egyszer még olyan is volt h közvetlen mellette álltam/tancoltam és úgy jött oda mögém egy srác kavarni. Nem zavartatta magát, h speciel ott áll a pasim mellettem.

Ahogy hallom meg látom én is a bulikban, ez nem ritka jelenség, sok barátnőm számol be arról, hogy random odamennek hozzájuk fiúk.

A kérdésem csak annyi lenne: miért?! Miért nem lehet normálisan bulizni a haverjaiddal, miért kell idegen lányokra nyomulni? Nem gondolnak ilyenkor abba bele, h annak az adott lánynak lehet barátja?? Vagy hogy ő tényleg csak azért van ott, h jól érezze magát és szórakozzon? Más is tapasztal ilyet? Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni? Neha az az érzésem, hogy ezek a fiúk azt gondolják minden lány azert megy el bulizni, hogy valaki felszedje és ha egy lány szexisebben táncol, akkor az máris egyenlő azzal, hogy fel lehet szedni vagy esetleg agyba lehet vinni.


2019. ápr. 14. 12:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Mert fiúk. Ennyire egyszerű. Miért gondoljon bele, hogy van e barátod? Ő megpróbálja, aztán majd te szólsz, ha gond van. Ha ezen gondolkodnának, és csak ülnének a fenekükön, akkor meg az lenne a bajod, hogy nincs barátod, mert mind nyuszi és neked kell odamenni...
2019. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%

Mert úgy gondolják, hogy ha ők ismerkedni mennek egy buliba akkor mindenki más is. Úgy gondolják a lúzerebb pasik, hogy így a legkönnyebb, mert egy részeg csajt biztos könnyebb befűzni. Én is rengetegszer találkozom ilyennel, ez az egyik fő ok amiért leszoktunk a diszkózásról. Megszoksz vagy megszöksz szituáció sajnos.

Annyit lehet tenni esetleg, hogy tényleg mindenhova csapatostól mentek, táncnál úgy álltok, hogy ne tudjanak odamenni, minden pasira nagyon csúnyán néztek aki oda akar menni. De igazából mindegy, mert így is úgy is elrontja az élményt. Mi már néha komolyan elgondolkoztunk azon, hogy egyforma "nem akarunk ismerkedni" feliratú pólóban megyünk. Ez sajnos ilyen. Mindenki magából indul ki, egyszerűen nem tudják felfogni, hogy rajtuk kívül az emberek nagy része nem ismerkedni ment oda.

2019. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Nem a mi dolgunk olvasni a gondolataidat, bepróbálkozunk azt kész, ha foglalt, hat ez van. Hogy miért? Meet ha sikerült, akkor a) lehet egy egy éjszakás b) akkor kialakulhat valami komolyabb.
2019. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Idegen faszik elott lejtesz mindenfele sajat bevallasod szerint is szexi, csipotekeros tancot, es utana csodalkozol, hogy miert mennek oda hozzad faszik? Azert mert razod elottuk a fenekedet, es amikor huszadjara latjak a csipotekeresedet, akkor nem arra gondolnak, hogy van-e pasid, hanem arra, hogy az o farkukon hogyan fogod tekerni magadat. Ha szexualisan ingerelsz ferfiakat, arra reagalni fognak. Akkor is, ha neked nem ez a szandekod. Ennyire egyszeru.
2019. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

Mert te szórakozni mész, ők meg csajt keresni. Nincs rád írva, hogy van valakid, nem tudja, meglát, bejössz neki, megpróbálja.

Nincs olyan, hogy buli csak olyanoknak, akiknek van párja. Bár úgy tűnik kéne valakinek ilyet rendezni már, mert sok helyen látom, hogy ez probléma.

Oké, hogy ez téged zavar, de szerencsétlenje honnan venné le, hogy van pasid? Az megint más, ha látja, hogy van valakid és úgy akar felszedni, mert az tahó.

A csípőrázásod meg olyan, mint mikor, kirakod a melled, és kiakadsz miért nézik meg a pasik? Nem tudsz ellene mit tenni, hacsak rá nem tetováltatod a barátodat a melledre.

Mondom ezt nőként, tehát meg is értem amit mondasz, de hiába akadsz ki, nem lehet vele mit tenni.

2019. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

Honnan tudnák ezek a pasik, hogy neked van barátod?

Én eleve azt sem értem, milyen kapcsolat az, ahol külön szórakozik a 2 fél.

2019. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ezek a fiúk az esetek túlnyomó többségében csak meg akarnak fektetni, amit általában nem is nagyon titkolnak! Amikor úgy jön oda mögém táncolni, hogy már taperolna, az valószínű párkapcsolatot akar.. És ez igen is sértő ránk, lányokra nézve, mikor úgy méregetnek, mint egy kiló húst és azt hiszik, csak azért mert valaki pl úgy táncol, hogy tekeri a csípőjét.

Ezekre a zenékre így lehet táncolni, ilyen az ütemük, a ritumusuk, most akkor ne táncoljak vagy mozogjak úgy, mint aki karót nyelt, mert nehogy a fiú mást gondoljon bele?! Egyáltalán azért, mert egy lány tekeri a csípőjét vagy rázza a fenekét, miért jelenti azt, hogy nyugodtan rá lehet mozdulni? Ez már felhatalmazza a férfiakat arra, h meg akarjanak fektetni? Érdekes egy logika. Azért megyek szórakonzi, h jól érezzem magam, azokkal akikkel vagyok és nem azért, h úgy viselkedjek, hogy véletlen se lehessen félreérthető egy pasi számára sem.



#6: miért, ha valakik együtt vannak, akkor csak is kizárólag együtt mehetnek bulizni vagy bárhova máshova?? Leírtam az első mondatok között, h nem sűrűn bulizunk külön, de révén h nem vagyunk összenőve, előfordult néha igen. Kb 5x a 3 év alatt, szörnyű valóban. Én azt nem értem miért kel legy párkapcsolat arról szóljon, h bele vagy nőve a másik hátsójába és nélküle sehova nem mozdulsz....

2019. ápr. 14. 13:15
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Hú de utálom ezeket én is. Annál meg nincs a világon szánalmasabb "érv", hogy hát szexin táncolsz, tekered a csípőd, még jó hogy odamennek a pasik. Mert mégis miért?? Mi a fenéért érzik magukat a pasik feljogosítva egy csípőtekeréses tánc láttán arra, h rámozduljanak a csajra?! Nem nekik táncolunk így, egyszerűen ezek a zenék ilyenek, szeretünk táncolni és hallgatni a jobbnál jobb zenéket. És igen, ezekre így lehet táncolni, direkt ilyen a buli. Meg lehet nézni mi az a reggaeton. Hogy milyen zenéket játszik J Balvin, Enrique Iglesias, Maluma, Daddy Yankee stb. Most azért ne merjek táncolni, mert nehogy valamelyik kiéhezett kisfiú félre értse?

Mint amikor megerőszakolnak egy lányt és még kihozzák őt hibásnak, hogy hát minek volt rajtad szoknya vagy 1általán minek születték puncival a lábad között, végtére is a te hibád. Na pont ugyanennyire szánalmas ez a "minek táncolsz szexin, egy olyan buliban, ahol alapból olyan zenék szólnak, amikre így lehet táncolni" című érv is.

2019. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Ez a "dehát szexi táncot lejtesz" baromság pont ugyan az a kategória, mint amikor nemi erőszak után azzal támadnak a csajra, hogy "hát minek öltözött fel kihívóan, magának kereste a bajt". Tényleg pontosan ez a probléma sok férfi gondolkodásmódjával. Hogy egyszerűen azt hiszi, minden amit egy nő csinál az egy felé szóló gesztus meg felhívás keringőre. NEM, nem az. Latin zenére mit csináljon, pogózzon??
2019. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Egy buli alapvető célja az, hogy bulizzon ember! Az az táncoljon, szórakozzon, iszogasson. Az h néhány kanos pasi arra használja, h felszedjen valakit, akit meg tud fektetni, az egyéni szoc.probléma! Attól még egy buli nem erről szól és a normálisabbja ezt tudja is és nem is emiatt megy le.

Aki tényleg egy buliba akar ismerkedni, hosszú, tartós párkapcsolatra lányt/fiút szerezni, az meg is érdemli... Ismerkedni nem egy halom részeg, bedrogozott ember között kell vagy azok között, akik szórakozni mennek le a barátaikkal vagy épp a szerelmükkel!

2019. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!