Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak haveri dolog lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak haveri dolog lehet a részéről?

Figyelt kérdés
Összefutottam a minap este egy férfi ismerősömmel, beszélgettünk egy fél órát körülbelül, meséltem neki egy olyan sztorit is, amin eléggé meglepődött (közös ismerősről volt szó), aztán másnap szintén összefutottunk az utcán és azt mondta nekem, hogy egész éjjel rám gondolt és arra a sztorira, amit meséltem neki. Szerintetek csak azért gondolt rám, mert akkora hatással volt rá amit, mondtam neki előző este? 23/n
2019. ápr. 16. 13:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Véleményekre vagyok kíváncsi. Ha valakinek nincs ötlete, nem kell írni, ilyen egyszerű.
2019. ápr. 16. 13:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért függ a storytól is.
2019. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan sztorira kell gondolni pl., hogy Jancsi, akit mindig példás családapának és férjnek gondoltunk, most lebukott, kiderült róla, hogy évek óta csalja Juliskát egy olyan nővel, akivel van közös lakásuk is. És Jancsiék közel álltak mindkettőnkhöz, így nyilván nekünk ez sokkoló, egy idegennek nem mond semmit, ezért nem is írtam le.
2019. ápr. 16. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a sztorid miatt mondta amit mondott,ne láss bele többet!
2019. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok többet belelátni, ezért is kérdeztem.
2019. ápr. 16. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a story dulta fel. Vagy meglepodott milyen hosszan beszelgettetek es ezzel a mondattal igy az elozo napra utalt. Talan ertheto.
2019. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!