Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik, hogy ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ha egy férfi megcsalja a feleségét, a feleség aki nagyon résen van semmit nem talál ellene? Van aki ilyen ügyesen csinálja, vagy ez a feleség részéről egy beképzelt dolog?

Figyelt kérdés
Barátnőm panaszkodik nekem ,hogy szerinte a férjének van valakije a munkahelyén. De én nem tudom azt elképzelni, hogy semmi nyomot ne hagyjon maga után. Mivel két hónapja nézi a telefonját, de nincs egy törölt hívása, se egy sms. Semmilyen olyan alkalmazás, amin kommunikálhatnak, csak a Messenger, de azt szinte nem is használja. Én mondtam neki, lehet csak bekèpzeli, meg hogy ettől fél, azért érzi azt. Meg azt is tanacsoltam neki ,hogy ne tegye tönkre a házasságát , azzal hogy féltékenykedik. Hiszen szerintem egy jó ember a férje, már amit kívülről látok. Nyilván nem én élek vele együtt. Mit mondhatnék még neki? Ti hogy látjátok ezt?
2019. márc. 23. 06:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha torli a telefinjabol akkor ott nem marad nyoma, masreszt egesznap vele van a munkahelyen. Szokasai valtoztake? Varatlan kimaradas, tulorak ?
2019. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy esetleg van másik telefonja is?
2019. márc. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%

Titkos SIM kártya is létezik, sőt, a messengeren is lehet rejtett beszélgetést folytatni.

Ha a férfi tisztában van vele, hogy a párja rendszeresen belenéz a telefonjába, akkor pedig extrán elővigyázatos lesz, feltéve ha van oka rá.


Azért hozzátenném, hogy mikor még lett is volna okom rá, én akkor sem néztem bele egyetlen párom telefonjába sem.

2019. márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Masik telo.

Egyebkent nalunk semmi nyom nem volt.


Szimplan ereztem belul, csak mivel ez az erzes ismeretlen volt, nem vagtam le.

Ha ujra megtortenne, felismernem.


Olyan nincs h valaki boldogsagot szimulal otthon, mikozben felrekfel. Most a szerelmes megcsalasrol beszelek.


Abban az esetben ha a ferfi csak kalandozik, erzelemmentesen, akkor viszint el tudom kepzelni h leegyezteti es le is zavarja a "randit" munkaidoben, de meg akkor is szamolnia kell vele h megjelenik egyszer a szeretoje a hazanal mivel tobbet akar.

2019. márc. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Ígen, lehet. Miert kéne nyoma lenni a telefonban? Torolheti is. Írhatnak emailt. És képzeld, ha munkatársak, személyesen is megbeszelhetik. Meglepo ugye?
2019. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy létezik.

Nagyon ügyesek ám.

Sőt ha a feleség egyszer is rákerdezett akkor a ferfi még ovatosabb lesz.

2019. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Ha hajszálakat sem talál a ruháján, akkor annyit már tudunk, hogy a nő akivel félrekefél, kopasz.

32/f

2019. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Ha törli a híváslistát, azt csak a rendőrség vagy a titkosszolgálat hozza elő. :-)

Meg ha ott van vele a nő mhelyen, nincs is szükség telefonálásra. Hidd el, nagyon ravaszak tudnak lenni a ffiak. Főleg aki gyakorlott a megcsalásban, azaz nem ez az 1. esete.

2019. márc. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A hiváslistáját azért mondja hogy nincs törölve , mert a teljes hivasideje megegyezik a hívott és fogadott hívások idejével, ha már egy hívást is kitörölne akkor az nem stimmelne. Az üzenetei meg a szolgáltatójanal látszik. Az is stimmel. Elmondása szerint. Nem jár túlórázni. Nincsenek kimaradások. Hát én nemtudom... Meg nem is nézem ki abból az emberből. Barátnőm nem dolgozik, otthon van a gyerekkel. Lehet hogy a bezártság miatt is jött nála elő ez a fèltèkenység.
2019. márc. 23. 08:27
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Persze, bár ezt felesleges nemekre bontani. Férfi és nő is tud egyaránt ügyesen félrelépni.

A barátnőd miért gyanakszik? Ha ok nélkül teszi, akkor tönk fogja vágni az egész kapcsolatot.

A női megérzést meg felejtsük el... Ha annyira sikeres lenne, akkor azzal nyerne minden nő a lottón.

2019. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!