Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez valamit?

Figyelt kérdés

Adott egy majdnem 20 éves pasi, és egy 18 éves lány.

Edzésen ismerkedtünk meg. Mostanában egyre gyakrabban találkozunk edzésen, sokszor párban is vagyunk, néz, akár meg is ölel, de nem tudom barátként tekint e rám. Hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorból? Hogy tudjam meg, hogy mit erez igazabol?.



2019. ápr. 16. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te melyik vagy, a lány vagy a fiú? :D
2019. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány
2019. ápr. 16. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvass a gesztusaiból. Vagy hívd el kávéra. Ha csak barát akkor vagy egyedül vagy felesben fizetitek ki, de ha többet akar akkor felajánlja, hogy ő fizet (és ezt nem azért mondtam, hogy használd ki).
2019. ápr. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit erez igazából? Szerintem izzadságszagot...

Viccet félretéve a 20 éves pasik közt nagyon sok van, aki még nem találta meg a tökeit, így aztán az idők végezetéig várhatod, míg megteszi az első lépést. Szerintem kérd kölcsön az esernyőjét, vagy valami ilyesmit.

2019. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ráterelhetnéd a témát, hogy van-e most jelenleg valaki, aki neki tetszik, akivel el tudna képzelni jelenleg egy kapcsolatot, egy párkapcsolatot:) Előbb jobban megfogalmaztam magamban,de mire oda jutottam , hogy leírni, addigra már nem tudtam pontosan:D:S:D Én így csinálnám szerintem, bár lehet, hogy ezt így nem szokás, de én magamat ismerve szerintem így csinálnám:) És egyébként is, akit a sors neked rendelt, azzal meg úgyis össze fogsz jönni, még ha "bénácskán", esetlenebbül is közelíted meg adott esetben.
2019. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*a kommentem középső részét utólag írtam bele, de egyébként szóval kb így csinálnám:)
2019. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!