Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fél elmondani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fél elmondani az érzéseit vagy semmit nem érez!?

Figyelt kérdés

Először is, megköszönném, ha nem támadnátok, nem jár senki a cipőmben.


Van párom pár éve, de a kapcsolatunk kb. 1 éve erősen hanyatlásnak indult.


Megismertem egy új kollégát, akivel azonnal egy hullámhosszra kerültünk.


Minden alkalommal, ha együtt dolgozunk, a kedvemben jaŕ, mindent megtesz, hogy segítsen. Ahogy rám néz, rám mosolyog, senkire nem mosolyog így. Elvarázsolt. Nagyom sok szép helyre elmentünk már munka közben, tett egy kis kitérőt, hogy szép kilátást mutasson stb.


Két nagy baj van. Nem tudom, hogy kedvel- e, én azt érzem, hogy döntenem kell, és őt választom. Fantasztikus ember.


De tudja, hogy van párom, és 7 évvel idősebb vagyok nála.


Iszonyatosan kedvelem, elmondani nem tudom, mennyire. A kapcsolatom már előtte is haldoklott. Nem csak miatta akarom lezárni.


Nagyon félek attól, hogy nem kedvel, tévedek. És attól is, hogy mit gondolhat rólam?


Annyira klassz vele egy nap, rengeteget bolondozunk, nevetünk, imádom.


Számtalanszor éreztette és ki is mondta, hogy vigyáz rám, figyel rám.


Szerintetek szakítás után lehet esélyem? Felek a 7 miatt. A nő javára túl sok. :(


2019. ápr. 10. 02:21
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Olyat mond nekem, hogy meggyőződtem róla, hogy nem vagy veszelyben.


Mindenben támogatlak.

2019. ápr. 10. 02:26
 2/19 A kérdező kommentje:

Rettegek attól, hogy azt gondolja majd, Jézus, 7 évvel idősebb, mit akar ez tőlem.


Illetve attól is,hogy azt gondolja, csak egy játék számomra. Közel sem az.

2019. ápr. 10. 02:31
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kedvel, de az is lehet, hogy csak megakar fektetni. Pont minap mesélte egyik játszó pajti haverom a közös játszópajtásnak, hogy volt egyszer egy kolléga nője, aki már elvolt jegyezve, minden.

Mondta, hogy fél évig bókolt a csajnak minden napi szinten, nem fejeltette el a születésnapját, se a névnapját.

Kedveskedett neki állandóan. És mesélte, hogy el kellett menniük valami raktárhoz, hogy ellenőrizzék a dolgokat, és a pasi végül nem bírt magával, letámadta a csajt, megcsókolta, végül ott szexeltek egy nagyot.

A csaj állítólag ott hagyta a pasiját, összejött ezzel, akivel kockulok, és fél évig voltak együtt.


Semmilyen szinten nem tudnám megmenteni a kapcsolatodat? Kommunikáció hiánya nélkül valóban lehetetlen feladat.


Másrészről, meg nem biztos, hogy működne 7 év korkülönbséggel a te javadra. Kapcsolaton belül sok dolog kiütközhetne, hogy pl, elkezd mindenkire féltékenykedni, ilyesmik. Nem lehetne szociális életed nélküle.

A mostani sógornőmnek, mielőtt összejött volna bátyámmal, neki is volt egy szintén 7-10 évvel fiatalabb pasija, de az olyan féltékeny majom volt, hogy szét is mentek végül, és még utána köcsögösködött, mert minden ismerősének szidta a nőt.


Próbáld inkább megmenteni a kapcsolatod, mielőtt az új pasi mellett bánod meg, hogy nem próbáltál tenni érte.

2019. ápr. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem tudnád*
2019. ápr. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Alapból ezt nem gondolnám, mert egy rettenetesen csendes srác, aki nekem viszont megtudott nyílni, jókat nevet velem.
2019. ápr. 10. 03:26
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A közvetlen környezetemben, csalàdomban is van nem egy olyan kapcsolat, ahol 7-8 év van a nő javàra. Egy kivételével (aminek azóta màr vége lett) mind működik, nem is rosszul, van ahol gyerek is van.

Két dolgot írnék neked kérdező :

- miért attól teszed függővé a szakítàst a màsikkal, hogy összejössz-e ezzel az új sràccal? Azt neked kell làtni, hogy menthető-e a jelenlegi kapcsolat, ha làtsz benne fantàziàt, próbàlkozz, de ne azért mert van esetleg màs. Ha màr elromlott, akkor meg ne azért szakíts, mert ott a màsik.

Elmesélem a sajàt példàmat : 5 éves kapcsolatban voltam, nagy szerelem az elején, de sajnos szvsz túl fiatalok voltunk, vagy mittudomén, a sràcnak eszében sem volt eljönni a mamahotelből, meg eléggé haldoklott az egèsz dolog màr a végén.

Én is közelebb kerültem egy kollegàmhoz, igaz, csak egy éjszaka meg néhàny csók erejéig, nem is jöttünk össze, de attól függetlenül ez az egész ràébresztett arra, hogy az addigi kapcsolatom màr halott. 2 éven keresztül próbàltam rendbetenni, nem sikerült; mert a sràc nem igazàn vette a lapot, akkor jött rà, ès próbàlkozott; amikor kimondtam a végszót; de lényegében addigra màr belefàradtam.

Akkor egyedül voltam egy jó darabig, de egy valami miatt megèrte : ràjöttem, hogy amiben vagyok, nem jó, ès tovàbb kellett lépnem. Ennyi az egész. Magam miatt, a màsik csak katalizàtor volt.

2019. ápr. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Maximálisan igaz.


Nem ettől teszem függővé. Ezt mindenképp lezárom új ide vagy oda.


Nagyon a bizalmába fogadott, annyi mindent mesélt el magáról. Látom, hogy másokkal hogyan viselkedik. Közel sem ilyen kedves, nyílt.


Nem tudok olyat mondani, amit ne tenne meg, ha kérnem. Egy szavamra ugrik.


Odafigyel rám, törődik velem.

2019. ápr. 10. 03:44
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, elküldtem mielőtt leírtam volna a màsikat :

- ne azt nézd, màsok mit szólnak hozzà, ès meddig tartana a dolog. Vannak fiúk akik érettebbek a koruknàl. De ha valamire ràébreszt a mostani kapcsolatoddal kapcsolatban; akkor valami értelme csak volt annak, hogy ti talàlkoztatok. Inkàbb úgy nézd, hogy kaptàl egy lehetőséget az élettől, hogy hozz egy döntést ami a javadra vàlhat. Ha ez az, hogy meg kell mentsd az eddigi kapcsolatod, akkor az. Ha viszont arra ébreszt rà, hogy nem is akarod olyan nagyon megmenteni, mert màr csak a megszokàs meg az egyedülléttől való félelem tart mellette, akkor az.

2019. ápr. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Semmi nem tart mellette. Egy dologra varok, hogy hazatérjen. És közöljem vele. Külföldön dolgozik.
2019. ápr. 10. 03:49
 10/19 A kérdező kommentje:

Ő valóban sokkal érettebb, mint a hozza hasonló korú férfiak.


Az érdeklődésünk kikopott egyforma. Már ő is csak mosolyog, amikor kijön megint egy azonosság.


Mivel van még valakim, szerintem nem fogja elmondani, ha erez is irántam bármit.


Csak attól felek, azt ne higyje, hogy játszom vele.

2019. ápr. 10. 03:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!