Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mire gondoljon az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mire gondoljon az ember?

Figyelt kérdés

Megszakadt a kommunikáció köztem és a férfi közt, akivel pár hónapja megismerkedtem. Erre számítottam is, mert egy ideje mintha a beszélgetések egyoldalúak lettek volna. Pénteken beszéltünk utoljára, nem válaszolt az utolsó üzenetemre, én pedig nem erőltettem. Azóta nem is írtunk. Lehet gyerekes kérdés lesz, de nézzétek el :)

Szóval ettől függetlenül, ha valamit kiteszek a közösségi oldalra, akkor egyből lájkolja, ha a "történetem" részbe, akkor szivecskés reakciót dob a képre. De beszélni mégse beszélünk... Mire lehet gondolni? Megszakította a beszélgetést, de közben meg "aktívkodik"?


2019. ápr. 17. 06:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem kérdezed meg tőle nyíl egyenesen, hogy mit is akar valójában? Ha ezek után se ír, de like-ol, akkor semmi komoly szándéka sincs.
2019. ápr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jártas az online ismerkedésben, de nekem úgy tűnik, mintha talonban tartana. Nem akar kapcsolatot veled, ezért nem fektet időt és energiát abba, hogy feleslegesen tartsa fenn a kommunikációt. De teljesen nem zárkózik el, hátha később még eszébe jut veled ismerkedni, és akkor jöhet a "szia, hogy vagy, de régen beszéltünk", stb. Tehát az online formája annak, hogy "maradjunk barátok".


Az is lehet, hogy semmit sem kell mögé képzelned, mert mindenkit lájkol, nem csak a lehetséges barátnőket.


Az biztos, hogy lerázott, így ezután elfelejtheted.

2019. ápr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazából mi komoly kapcsolatot nem is terveztünk sosem 😅 Csak ilyen barátság extrákkal, ami bár össze is jött 2x. A kezdetek óta mindig vagy ő írt először vagy én. Ilyen felváltva. Aztán éreztem már rajta, hogy az érdeklődése mintha már nem olyan lett volna. Akkor megkérdeztem tőle, hogy számítsak arra, hogy lelép, vagy hogy valaki más lett a képbe? Adjon valami magyarázatot a viselkedésére, mert ennyi mindenkinek jár. Erre persze a "nem,nem" valaszok, és hogy csak azért nem jelentkezik sűrűn, mert sok a munkája (első kézből tudom, hogy ez nem igy van, de nem vitatkozom ezen). Szóval erről már volt kérdezve, nem jutottam előbbre. :)
2019. ápr. 17. 07:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdekes szituáció. Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki nem az ismerősöm,barátom vagy nem szimpatikus akkor meg sem nézem semmijét vagy likeolom vagy akármi. :) Lehet hogy várja, hogy rá írj és tudasd vele hogy bejössz neki.. nem tudom.
2019. ápr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2. Nekem is ez a talonba tartás jutott az eszembe. Hogy ha esetleg úgy van, akkor ne legyen ciki jelentkeznie.
2019. ápr. 17. 07:17
 6/13 A kérdező kommentje:

4. Ugye, hogy érdekes :) Tudja jól, hogy hogy "érzek", szóval hogy miként viszonyulok hozzá. Ezt nem értem én sem, mert szintén ha valakiről hallani sem akarok, akkor nem hogy az ismerősöm marad, de nem tetszikelek semmit...

Lehet p,tsának fog tűnni a kijelentésem, de biztosan nem én fogom őt keresni, amikor már 1x én "könyörögtem" hogy árulja el, hogy mi a baj, mondja el ha már nem szeretné.

2019. ápr. 17. 07:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Könyörögni semmiféleképp... ne dobd el az önbecsülésed, ha valaki szórakozik veled azt tudod, ha valaki komolyan akar tőled valamit azt is tudni fogod, mert éreztetni fogja veled.:)
2019. ápr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Köszönöm. Semmiképp sem terveztem. Már lehet így is megalázkodtam azzal, hogy kérdőre vontam őt.. Elég volt ennyi is :)
2019. ápr. 17. 07:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek lehetnek csak k*rólájkok, nem kell beleképzelni semmit. Ha valami komolyat akart volna tőled, már lecsapott volna a lehetőségre. Ebből sajnos nem lesz semmi.
2019. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. Ahogy írtam fent is, csak barátság extrákkal dologban voltunk megegyezve. Semmi komolyabba, kapcsolatba! Így nem is tudok ebbe többet képzelni. Viszont így sem értem, hogy nem is írunk, mégis adja a jeleket magáról? Azt gondolná, hogy ha majd X idő múlva is felbukkan, akkor én ugyanúgy fogok hozzá viszonyulni?...
2019. ápr. 17. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!