Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mire gondoljon az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mire gondoljon az ember?

Figyelt kérdés

Megszakadt a kommunikáció köztem és a férfi közt, akivel pár hónapja megismerkedtem. Erre számítottam is, mert egy ideje mintha a beszélgetések egyoldalúak lettek volna. Pénteken beszéltünk utoljára, nem válaszolt az utolsó üzenetemre, én pedig nem erőltettem. Azóta nem is írtunk. Lehet gyerekes kérdés lesz, de nézzétek el :)

Szóval ettől függetlenül, ha valamit kiteszek a közösségi oldalra, akkor egyből lájkolja, ha a "történetem" részbe, akkor szivecskés reakciót dob a képre. De beszélni mégse beszélünk... Mire lehet gondolni? Megszakította a beszélgetést, de közben meg "aktívkodik"?


2019. ápr. 17. 06:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja, el lettél rakva tartalékba. Beszélgetni nem akar, de likeokat dobálni semmibe sem kerül és szem előtt marad. És ez be is jött, ahogy a kérdésből is látszik...
2019. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11. Nem vagyunk gondolatolvasok, ezért nem tudhatjuk hogy valaki ekkorra gyökér-e vagy tényleg tartaléknak szeretne. Ez majd csak akkor fog kiderülni ha netán jelentkezik. Remélem ez nem történik meg!
2019. ápr. 17. 15:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Tiszteletlen! Ha beszelgetes közepén eltűnik azba fickó semmibe nem.néz az felejtos,keress mast ha ennel többre becsulod magad.
2020. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!