Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám udvariasan “levaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám udvariasan “levakarni "magamrol azokat a lányokat akik nekem nem tetszenek de én meg nekik nagyon?

Figyelt kérdés
Voltmár rá példa hogy mondtam neki hogy nekem egyáltalán nem tetszik és erre sirva ment el a lány, kicsit megsajnáltam
2019. ápr. 17. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon máshogyan nem tudod csinálni, mint ahogy leírtad. Vannak még az átlátszó hazugságok, az eltűnés, meg a bunkózás.

32/f

2019. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
“Ne haragudj, de nem vagy az esetem.”
2019. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel mást tényleg nem tudsz kezdeni. Megmondod hogy mit gondolsz és kész. Az igazság hiába fájdalmas akkor is ez a legtisztább. Amire figyelni kell az az hogy milyen stílusban teszed. Ennyi.

23F

2019. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennél udvariasabb nem nagyon lehetsz.
2019. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elōfordul. Szerintem sok példa nem lesz, mert én úgy látom ritkán szokott elōfordulni, hogy egy lány levakarhatatlanul nyomuljon valakire és lekoptatáshoz kéne folyamodni.

A legtöbben ha kezdeményeznek is valamit és nem reagálsz rá, akkor veszik a lapot és tovább lépnek.


A legtöbb amit tehetsz, hogy ne csinálj olyant a lánnyal, amit félreèrt, akkor nem fogja azt hinni, hogy tetszik neked.

2019. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A "nem vagy esetem" szerintem teljesen jó. Nem azt jelenti, mint a "nem tetszel", ami lefordítva "szerintem ronda vagy", mert attól nem csoda, ha elbőgi magát, csak azt, hogy te más típusra buksz és nincs meg kémia, de ettől még akár kedvelheted is.
2019. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Mondd meg neki őszintén, csak tapintatosan, pl így:

"Lehet, hogy másnak tetszel, de nekem rohadtul nem jössz be sem külsőleg, sem belsőleg!"

2019. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 ezt nem nevezném túl tapintatosnak, fuss neki mégegyszer...
2019. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!